W niewielkim biurze nie ma przestrzeni na zbyt wiele urządzeń, co nie zmienia faktu, że jest na nie spore zapotrzebowanie. Zamiast więc kupowania osobnej drukarki, kserokopiarki i skanera, warto postawić na urządzenie wielofunkcyjne takie jak Brother TonerBenefit MFC-B7715DW. Łączy ono liczne zastosowania, a za razem cechuje się stosunkowo niewielkim gabarytem.

​Brother TonerBenefit MFC-B7715DW – urządzenie 4w1

Nowoczesne urządzenia biurowe często posiadają kilka różnych funkcjonalności. Popularnym połączeniem jest drukarka z ksero. Brother TonerBenefit MFC-B7715DW natomiast jest sprzętem typu 4w1, co oznacza, że potrafi nie tylko drukować i kopiować dokumenty. Posiada także praktyczny skaner oraz przydatny w wielu biurach fax. Z tych opcji użytkownicy mogą korzystać długo i intensywnie biorąc pod uwagę dobrej jakości materiały oraz wytrzymałość drukarki. Nie bez znaczenia jest także głośność. Urządzenie marki Brother zapewnia cichą pracę i nie zakłóca spokoju we wspólnej przestrzeni.

Zobacz na Ceneo: Brother TonerBenefit MFC-B7715DW

​Brother TonerBenefit MFC-B7715DW – co mówią użytkownicy?

Zaletą, za którą docenia się model Brother TonerBenefit MFC-B7715DW jest przede wszystkim niski koszt wydruku. Tonery są niedrogie, co sprawia, że w kieszeni przedsiębiorcy sporo zostaje. Szybkość i jakość wydruku również nie budzi zastrzeżeń. Tym wszystkim możemy cieszyć się za 1200-1500 złotych.

Sprawdź też: Xerox Workcentre 3025Bi

Share.

Zostaw komentarz