Urządzenia wielofunkcyjne to must have w każdym biurze, gdzie liczy się sprawne zarządzanie umowami, fakturami i innymi kluczowymi danymi. Dobry sprzęt, który pozwoli na szybkie drukowanie czy zrobienie kopii niestety jednak potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Na szczęście na rynku można znaleźć także tańsze modele, które również prezentują dobrą jakość. Pantum M6550NW to drukarka z ksero, której warto się przyjrzeć, jeśli ma się nieco mniejszy budżet.

​Urządzenie wielofunkcyjne Pantum M6550NW – jakie masz opcje?

Monochromatyczna drukarka Pantum M6550NW działa z prędkością 22 stron na minutę. Przy tym nie trzeba martwić się o zacięcia papieru, gdyż w przypadku tego modelu, praktycznie się to nie zdarza. Urządzenie pozwala także na dogodne drukowanie z różnych urządzeń mobilnych. Oprócz tego maszyna może pełnić także rolę kserokopiarki albo skanera, co pozwala wykorzystywać ją na różne sposoby. Na pochwałę zasługuje również łatwość obsługi oraz instalacji.

Zobacz na Ceneo: Pantum M6550NW

​Pantum M6550NW – opinie

W przypadku Pantum M6550NW, stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. Za urządzenie przyjdzie nam zapłacić około 700 złotych. Według kupujących jest to dobra cena za tego typu sprzęt. Zdaniem użytkowników całkiem dobrze wypada także jakość druku oraz szybkość drukowania. Zarówno w domu prywatnym, jak i w małym lub średnim biurze, tego typu drukarka z ksero sprawdzi się więc bardzo dobrze i przy tym nie obciąży budżetu.

Sprawdź też: Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 5020i

Share.

Zostaw komentarz