Marka Bosch jest znana na rynku z produkowania sprzętów AGD, które goszczą w wielu polskich domach. Czy jednak kupowanie produktów pod szyldem rozpoznawalnego brandu musi oznaczać duży wydatek? Jeśli interesuje nas tani i jakościowy ekspres do kawy, to nie musimy wcale sięgać po nieznanych producentów. Bosch CompactClass Extra TKA3A033 to model ekspresu, który sprawdzi się w domu i w biurze, a jednocześnie nie nadszarpnie mocno naszego budżetu.

Bosch CompactClass Extra TKA3A033 – wygodny ekspres do domu i do biura

Ekspres Bosch CompactClass Extra TKA3A033 możemy mieć za około 200 złotych. Co otrzymamy w tej cenie? Jest to produkt rozpoznawalnej marki, który nie zawodzi pod względem jakości oraz estetyki. Urządzenie utrzymane jest w stylistyce retro, a klasyczna czarna obudowa dodaje mu elegancji. Dodatkowo jest on również bardzo funkcjonalny.

Czytaj także: Jaki ekspres do kawy do biura?

Dzbanek o pojemności 1,25 litra pozwala na równoczesne przygotowanie kilku aromatycznych kaw. Dzięki temu można zaserwować gorący napój wszystkim domownikom podczas śniadania. Na przerwie w pracy natomiast pojemny ekspres pomoże uniknąć kolejek i szybciej cieszyć się ciepłą kawą ze współpracownikami.

Ekspres Bosch CompactClass Extra TKA3A033 – zalety urządzenia

Produkt marki Bosch posiada liczne zalety. Moc ekspresu do kawy Bosch CompactClass Extra TKA3A033 to 1100W, co pozwala na szybkie przygotowanie pysznej kawy. Dla bezpieczeństwa urządzenie wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania po 40 minutach. Ogranicznik wycieków DripStop za to sprawia, że po usunięciu dzbanka nie musimy martwić się o krople i plamy. Ekspres ten to zatem funkcjonalny, bezpieczny i wygodny produkt, który odnajdzie się w firmie czy prywatnym mieszkaniu.

Zobacz też: ekspres Jura Z10 

Share.

Zostaw komentarz