Dobra kawa z ekspresu to jedna z przyjemności pracy w biurze, której ani szefowie, ani pracownicy nie chcą sobie odmawiać. Biorąc pod uwagę, jak często użytkowany jest taki sprzęt, a także różne preferencje użytkowników, warto zainwestować w wielofunkcyjny produkt dobrej jakości. Jednym z urządzeń wartych uwagi jest Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01. Co warto wiedzieć przed zakupem?

Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01 – poznaj jego zalety

Wielofunkcyjne ekspresy profesjonalne często cechują niemałe gabaryty, jednak w przypadku Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01 jest inaczej. Ma on stosunkowo niewielkie wymiary, a mimo to mieści duże zbiorniki na kawę i wodę oraz tacę ociekową, co bardzo ułatwia użytkowanie. Dużym udogodnieniem będzie również opcja spieniania mleka, dzięki której przygotujemy np. pyszne cappuccino podczas przerwy w pracy. Przy wszystkich swoich zaletach, ekspres ten jest również prosty w obsłudze, dzięki intuicyjnemu menu.

Zobacz na Ceneo: Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01

Ekspres Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01 – opinie

Co o ekspresie Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01 mówią osoby, które zdecydowały się na zakup? Szczególnym uznaniem cieszy się funkcja spieniania mleka, a także szybkie nagrzewanie się. Oprócz kompaktowych wymiarów, użytkownicy doceniają również elegancki wygląd urządzenia. Można zatem stwierdzić, że stosunek ceny do jakości jest korzystny, gdyż na produkt ten wydamy około 1500 złotych.

Zobacz też: PHILIPS 2200 EP2224/40 czarny

Share.

Zawodowo pisze. Hobbystycznie czyta. Czas wolny od literek poświęca rodzinie, znajomym i kotu (niekoniecznie w tej kolejności). Jej tematyka to biznes, marketing i SEO.

Zostaw komentarz