Jaki powinien być idealny ekspres do kawy? Prosty w obsłudze i wyposażony w nowoczesną technologię. Funkcje powinny pozwolić na wygodne korzystanie ze sprzętu oraz, co najważniejsze, przyrządzenie ulubionego napoju. Ekspres Siemens EQ.500 Classic TP501R09 jest bardzo blisko tego ideału. Zapoznaj się bliżej z jego zaletami.

Siemens EQ.500 Classic TP501R09 – co warto wiedzieć?

Siemens to sprawdzona marka, zatem po ekspresie sygnowanym jej logo można spodziewać się funkcjonalności oraz wygody. Obsługę uprasza dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu w prosty sposób można przygotować ulubioną kawę. Dużą zaletą jest możliwość spieniania mleka, a jeszcze większym plusem będzie automatyczne czyszczenie układu mlecznego. Warto wspomnieć również o ułatwiającym prace porządkowe otwieranym froncie oraz o trwałym ceramicznym młynku.

Zobacz na Ceneo: Ekspres Siemens EQ.500 Classic TP501R09

Ekspres Siemens EQ.500 Classic TP501R09 – poznaj opinie

Cena takiego wielofunkcyjnego ekspresu to około 2100 złotych. Czy taki zakup się opłaca? Zdaniem osób, które wypróbowały Siemens EQ.500 Classic TP501R09, jest on intuicyjny w obsłudze i bardzo dobrze się prezentuje zarówno w domu, jak i w biurze. Jednak najważniejszą zaletą będzie pyszna kawa, którą można się dzięki niemu delektować. Nie bez znaczenia jest również niski poziom hałasu, co docenią przede wszystkim pracownicy przebywający w open space.

Sprawdź także: Ekspres Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01

Share.

Zawodowo pisze. Hobbystycznie czyta. Czas wolny od literek poświęca rodzinie, znajomym i kotu (niekoniecznie w tej kolejności). Jej tematyka to biznes, marketing i SEO.

Zostaw komentarz