Franczyza Sklepy Medyczne Zdrowie jest częścią Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, a właściwie powołanego przez nie Serwisu Medyczno-Projektowego. Celem powstania sieci sklepów było umożliwienie sprzedaży detalicznej w placówkach stacjonarnych produktów oferowanych przez TZMO SA. Działalność ta prowadzona jest z sukcesem już od wielu lat, jak twierdzą przedstawiciele marki.

Sklepy Medyczne Zdrowie to specjalistyczne placówki ze sprzętem medycznym. Można zakupić w nich środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne oraz sprzęt rehabilitacyjny przy częściowej lub całkowitej refundacji z NFZ. Marka stawia także na wysoką jakość obsługi klienta i zatrudnia specjalistów, którzy są w stanie profesjonalnie doradzić wybór odpowiedniego sprzętu.

W tej chwili pod szyldem Sklepy Medyczne Zdrowie funkcjonują 22 jednostki własne oraz 12 placówek franczyzowych. Od 2010 roku sieć zaprasza do współpracy inwestorów, którzy nie boją się podejmowania wyznań.

Dowiedz się również czym są franczyzy.

sklep

Korzyści dla franczyzobiorcy

  • korzystanie ze znaku firmowego sieci oraz know-how prowadzenia sklepu medycznego,
  • bezpłatny system szkoleń w zakresie asortymentu sklepu medycznego, technik sprzedaży, refundacji oraz systemu operacyjnego wspomagającego sprzedaż,
  • towarowy pakiet startowy oraz pełną obsługę logistyczną przez cały okres współpracy.

Zobacz również franczyzę Spichlerz Zdrowia.

Inwestycja

  • Minimum kwota inwestycyjna: od 60 000 zł
  • Opłata wstępna: n.d.
  • Opłata bieżąca: n.d.
Share.

Zostaw komentarz