Spichlerz Zdrowia to marka, pod którą kryje się producent zdrowej żywności z gospodarstwa oraz olejarnia, w której oleje tłoczone są na zimno. Firmę wyróżnia fakt, że zarówno oleje, jak i w 100% naturalna żywność produkowane są na bieżąco, zgodnie z zamówieniem klienta, dzięki czemu zachowują odpowiednią świeżość.

Oferta Spichlerz Zdrowia

Oprócz nierafinowanych i niefiltrowanych olejów tłoczonych na zimno, w ofercie Spichlerz Zdrowia posiada także naturalne masła, pasty, kremy oraz miody. Spośród bardziej niszowych produktów, przedsiębiorstwo produkuje również oryginalne zakwasy oraz kiszonki, takie jak kiszone pomidory, marchewkę, brokuły czy rzodkiewkę.

Jak otworzyć sklep ze zdrową żywnością?

Otwarcie własnego biznesu, bez względu na branżę może być dość wymagające. W przypadku sklepu stacjonarnego ze zdrową żywnością niezbędny będzie nam lokal, a także towar. Franczyza Spichlerz Zdrowia została zaprojektowana z myślą o osobach, które nie mają doświadczenia w dziedzinie zdrowego odżywiania oraz dla tych, którzy prowadzą już działalność w branży. Wstępując do sieci franczyzowej firmy, zyskasz całą niezbędną wiedzę, która pomoże Ci w prowadzeniu odnoszącego sukcesy biznesu.

Ile można zarobić na sklepie ze zdrową żywnością?

Coraz większa ilość osób chce zadbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie, także właściwie się odżywiać. Z tego względu działalności, takie jak sklepy ze zdrową żywnością cieszą się sporą popularnością. Na faktyczne zarobki sklepu wpływa jednak wiele różnych czynników. Te kluczowe to lokalizacja oraz zaopatrzenie, a także renoma marki. Tutaj warto dodać, że wstąpienie do sieci franczyzowej może być bardzo pomocne w dobrym starcie firmy.

Przeczytaj także czym są franczyzy.

 

Korzyści współpracy z firmą Spichlerz Zdrowia?

  • pomoc w przygotowaniu lokalu
  • promocja online i wsparcie marketingowe
  • korzystna umowa na czas nieokreślony
  • regularne dostawy towaru
  • kredyt kupiecki

Sprawdź także franczyzę VisionOptyk.

Czego oczekuje franczyzodawca?

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
Share.

Zostaw komentarz