Elegancka lapa do biura? Nowoczesne oświetlenie w firmie wcale nie musi być wystawne, żeby zachwycać elegancją. Często wystarczy prosty design oraz bardzo obecnie modne geometryczne motywy. Właśnie dlatego ciekawym wyborem do Twojej firmy może być model EX305 Marsylex. Przyjrzyj mu się bliżej.

​Geometryczna lampa wisząca EX305 Marsylex – estetyka

Lampa wisząca EX305 Marsylex to stylowy i nowoczesny dodatek do każdego wnętrza. Składa się z metalowej ramy, wykonanej w formie geometrycznych kształtów, które tworzą efektowną i harmonijną całość.

Model ten jest dostępny w pięciu różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasuje się do różnych stylów aranżacji. Barwne elementy lampy z jednej strony przyciągają uwagę, z drugiej zaś dodają wnętrzu energii i witalności. Dzięki temu uda się dopasować produkt do estetyki nowoczesnego biura, gabinetu lub salonu.

Zobacz na Ceneo: Geometryczna lampa wisząca EX305 Marsylex

Lampa wisząca EX305 Marsylex – aspekty praktyczne

Warto zwrócić uwagę, że lampa wykorzystuje żarówki typu E27, co umożliwia wybór źródła światła o odpowiedniej mocy i barwie. Ze względu na swoją konstrukcję, doskonale nadaje się do oświetlania stołów, barów, kuchni czy salonów. EX305 Marsylex to nie tylko funkcjonalne źródło światła, ale również designerski element dekoracyjny, który nada pomieszczeniu nowoczesnego charakteru i oryginalnego stylu.

Sprawdź też: Lampa Zumaline Skandynawska (H1833)

Share.

Zawodowo pisze. Hobbystycznie czyta. Czas wolny od literek poświęca rodzinie, znajomym i kotu (niekoniecznie w tej kolejności). Jej tematyka to biznes, marketing i SEO.

Zostaw komentarz