Potrzebujesz pudełek perfekcyjnie dostosowanych do towarów, które sprzedajesz w sowim sklepie on-line? A może szukasz kartonów do przeprowadzki lub do wysyłki rzeczy paczkomatem? W takim razie sprawdź jak znaleźć dobrego producenta opakowań i jakie modele pudełek masz do wyboru. 

Producent kartonów – jakiego wybrać

W Internecie można znaleźć setki ofert producentów kartonów. Nie należy jednak decydować się na wybór przypadkowej lub najtańszej oferty. Trzeba wziąć pod uwagę wytrzymałość pudełek, wiarygodność producenta i możliwość skorzystania z usług dodatkowych np. opcji personalizacji. Warto także upewnić się czy produkty posiadają certyfikat FSC, poświadczający, że surowce zostały pozyskane w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego. Najlepiej wybierać producentów, którzy działają na rynku od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat. Wszystkie te kryteria spełnia chociażby ten producent: https://kartony24.eu/. Jego dodatkowym atutem jest bogata oferta pudełek, ale także innych akcesoriów do pakowania. Dzięki temu, że wszystkie akcesoria można zamówić w jednym miejscu, zaoszczędzisz sporo czasu, który trzeba byłoby przeznaczyć na składanie kilku odrębnych zamówień. 

Hurtowania pudełek ozdobnych

Warto zapoznać się z ofertą opakowań ozdobnych, które powinna oferować każda dobra hurtownia kartonów. Takich opakowań pojawia się coraz więcej na rynku on-line, i nic dziwnego, ponieważ wykorzystuje się je nie tylko do pakowania prezentów, ale też w branży e-commerce. Wiele osób wysyła swoje produkty w opakowaniach z nadrukami, żeby wyróżnić się spośród dziesiątek innych firm oferujących podobne towary i pomóc klientom zapamiętać swoją markę. Opakowania z nadrukami dostępne są w wersji klapowej i fasonowej. Nadruki nanoszone są na pudełka białe bądź tradycyjne, brązowe. Można zamówić je w ilościach hurtowych tutaj: https://kartony24.eu/pl_PL/c/Mini-Hurt/.

E-hurtownia opakowań gastronomicznych

Jeśli działasz w branży gastronomicznej, poszukaj producenta, który oferuje dedykowane opakowania do żywności np. papier pakowy KRAFT. Pamiętaj, że akcesoria do pakowania wykorzystywane w gastronomii, muszą posiadać certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, tak aby były bezpieczne dla klientów. 

Tanie kartony – oferta

W dobrej hurtowni można znaleźć wiele różnych akcesoriów do pakowania. Podstawa to oczywiście pudełka. Obecnie w ofercie znajdziemy już nie tylko standardowe pudełka klapowe w różnych rozmiarach, ale również: kartony do przeprowadzki z poręcznymi uchwytami, pudełka do archiwizacji dokumentów, tuby kartonowe do wysyłania wydruków, dedykowane pudełka do paczkomatów, a także opakowania z nadrukami. Dostępne są także pudełka z automatycznym dnem do błyskawicznego składania, owijki do książek oraz opakowania z paskiem klejącym i taśmą do zrywania. Warto podkreślić, że niektórzy producenci umożliwiają zamówienie pudełek na wymiar, dzięki czemu można idealnie dopasować parametry opakowania do wysyłanych towarów. Warto zastanowić się także nad umieszczeniem spersonalizowanego nadruku, aby opakowanie było jeszcze bardziej oryginalne.  

E-hurtownia opakowań – oferta

Oprócz pudełek do pakowania przydadzą się także torebki papierowe, koperty np. kurierskie do zabezpieczania listów przewozowych i dokumentacji, taśmy pakowe, folie, wypełniacze, tektura czy papier pakowy. Warto upewnić się czy producent posiada w swojej ofercie tego rodzaju akcesoria. Składanie jednego zamówienia jest o wiele bardziej wygodne i bardziej ekonomiczne niż kupowanie rzeczy w kilku hurtowniach. 

Ile kosztują kartony w Internecie? 

Na cenę pudełka składa się nie tylko marża określona przez sprzedawcę. Ostateczna kwota zależy również od ilości warstw tektury, typu fali, wielkości opakowania i sposobu pozyskiwania surowców. Nie zawsze należy więc kierować się wyłącznie najniższą ceną. Jeśli opakowanie będzie słabej jakości i nie zabezpieczy rzeczy należycie, jego zakup mija się z celem. Warto szukać atrakcyjnych ofert u sprawdzonych producentów, niektórzy z nich oferują niższe ceny przy składaniu zamówień na większą liczbę sztuk opakowań.

Jeśli poszukujesz pudełek na swoje towary, wybierz ofertę sprawdzonego producenta. Tylko w ten sposób zyskasz pewność, że wysyłasz produkty w najlepszej jakości opakowaniach i minimalizujesz ryzyko uszkodzenia podczas transportu. 

Share.

Zostaw komentarz