Widząc na scenie piosenkarkę czy piosenkarza możemy często zastanawiać się nad wynagrodzeniem jakie te osoby otrzymują. Nie jest bowiem tajemnicą, że artyści są naprawdę dobrze opłacani. Jednak, czy wszystkie pojawiające się na ten temat informacje w mediach są prawdziwe? By to zweryfikować postanowiliśmy sprawdzić, czy doniesienia o stawkach jakie oferowane są Cleo są prawdziwe. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury tego artykułu.

Spis treści:

  1. Co mówią media?
  2. Ile otrzymuje Cleo za jeden koncert?
  3. Na czym zarabia Cleo?

Co mówią media?

Jakiś czas temu pojawiły się w sieci informację jakoby Cleo, która jest znaną w naszym kraju piosenkarką zarabiała na swoim koncercie ponad 30 tysięcy złotych. Wynagrodzenie to jest na tyle duże, że wzbudziło ogromne emocje. Jednak, czy ta gwiazda rzeczywiście otrzymuje tyle pieniędzy za swoje występy?

Ile zarabia właściciel kwiaciarni? Zobacz to sam.

Ile otrzymuje Cleo za jeden koncert?

Powszechnie wiadomo, że dokładne zarobki artystów są trzymane w ścisłej tajemnicy. Co jakiś czas pojawiają się jednak pewne przecieki i na ich podstawie możemy domniemywać ile pieniędzy może znajdować się na kontach popularnych osób. Pewna agencja artystyczna postanowiła opublikować cennik za występy swoich gwiazd. To właśnie wśród nich znalazła się Cleo i właśnie od tego zaczęły się doniesienia o jej zarobkach pokroju 33 tysięcy za jedne koncert. Trzeba tu od razu jednak dodać, że sama agencja informuje iż nie jest to oferta handlowa. Mowa tu o szacowanej stawce, bez kosztów noclegu, czy też sprzętu nagłaśniającego.

Trzeba również zaznaczyć, że te 33 tysiące złotych nie trafiają w całości na konto piosenkarki. Tę kwotę należy przeznaczyć również na zespół, którzy towarzyszy jej podczas występów. Dlatego też możemy jasno stwierdzić, że szokujące informacje na temat wpływów na konto artystki są mocno przesadzone.

Na czym zarabia Cleo?

Koncerty to nie jedyne źródło dochodów tej artystki. Możemy ja zobaczyć między innymi w reklamie popularnego sklepu oferującego sprzęt RTV i AGD. Otrzymuje więc ona od niego wynagrodzenie. Co więcej związała się z Media Expert na dłużej zostając dyrektorką artystyczną. Na jej konto wpływają również tantiemy za emitowanie jej piosenek w radiu i telewizji. Niestety tych dochodów nie jesteśmy już w stanie ustalić, ponieważ są one trzymane w tajemnicy. Można jednak domyślać się, że nie są to małe kwoty.

Share.

Zostaw komentarz