Praca jako rejestratorka medyczna wielu osobom wydaje się naprawdę dobrą ścieżką kariery. Czy jest tak naprawdę? Czy rejestratorki mają fajną pracę, która jest dobrze wynagradzana? Jak ta sytuacja wygląda w firmie ogólnopolskiej, takiej jak Luxmed? Sprawdziliśmy to dla Was. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do przeczytania artykułu.

Spis treści:

  1. Ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmed?
  2. Rejestratorka medyczna w Luxmed – dodatki do pensji
  3. Rejestratorka medyczna – charakterystyka stanowiska

Ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmed?

Niestety już na samym początku musimy napisać, że ustalenie dokładnych zarobków w firmie Luxmed nie jest zadaniem łatwym. Otóż ta firma nie stosuje praktyki jawnych zarobków. Tym samym na etapie rekrutacji nie dowiaduje się o zarobkach, dopiero na ostatnim etapie. Na szczęście jesteśmy w stanie określić jaka jest średnia zarobków w tym zawodzie.

W roku 2022 średnia w tym zawodzie wynosiła około 3400 zł brutto. 25% badanych rejestratorek medycznych deklaruje, że zarabia mniej niż 2040 brutto. Kolejne 25% zarabia więcej niż 3900 brutto. Możemy śmiało założyć, że rejestratorki medyczne w Luxmed zarabiają podobne pieniądze.

Rejestratorka medyczna w Luxmed – dodatki do pensji

Warto wiedzieć, że miesięczne wpływy na konto rejestratorki medycznej składają się nie tylko z wynagrodzenia zasadniczego. Otóż mogą one liczyć na różne benefity. Do nich należy między innymi dostęp do prywatnej opieki medycznej. Co więcej rejestratorki mogą liczyć na bezpłatne kursy językowe, a także liczne szkolenia wewnętrzne. Jeśli chodzi o dodatki pieniężne, to są to różnego rodzaju premie uznaniowe i okolicznościowe.

Zobacz także: ile zarabia ławnik.

Rejestratorka medyczna – charakterystyka stanowiska

Musimy jeszcze zaznaczyć, że zarobki rejestratorki medycznej są ściśle uzależnione także od doświadczenia i umiejętności kandydata lub etatowego pracownika. Osoba na tym stanowisku nie tylko odbiera telefony i udziela odpowiedzi na pytania, ale także prowadzi harmonogram wizyt. Tym samym musi być bardzo dobrze zorganizowana, a także odporna na stres. Jej praca wymaga od niej również znajomości przepisów, dokumentacji medycznej, jak i również posiadania wysokich kompetencji interpersonalnych. Wszystko to po to, by być odpowiednią osobą, na odpowiednim stanowisku.

Share.

Zostaw komentarz