YouTube już od długiego czasu jest częścią naszej rzeczywistości. Za jego pośrednictwem oglądamy teledyski, słuchamy wywiadów, podglądamy tutoriale, a także uczymy się nowych rzeczy. To za pomocą tej platformy Lenka Pachuc przedstawiała recenzje zabawek oraz bajek dla dzieci. Tym samym zyskała sporą rzeszę fanów. Jej kanał „Hejka tu Lenka” jest całkiem popularny, więc nie powinien dziwić fakt, że wielu interesują zarobki dziewczynki, a także innych youtuberów. Czy na pokazywaniu zabawek można dobrze zarobić? Sprawdziliśmy to!

Spis treści:

  1. „Hejka tu Lenka” – kim jest właścicielka kanału?
  2. „Hejka tu lenka” – jakie generuje zyski?

„Hejka tu Lenka” – kim jest właścicielka kanału?

Lenka Pachuc to jedna z najmłodszych polskich twórczyń, która wystartowała ze swoim kanałem w 2016 roku. Od tego czasu regularnie pojawiają się na nim treści między innymi dotyczące recenzji i testów popularnych zabawek. Lenka tworzy również filmiki w bajkowym stylu. Na tę chwilę na kanale znajduje się już ponad 800 filmików, które regularnie ogląda spora rzesza fanów. Lenka ma ponad milion trzystu subskrybentów, a sam kanał stał się doskonałym miejscem dla producentów, którzy chcieliby pokazać swój nowy produkt. I to właśnie oni stali się dla twórczyni kanału klientami, płacącymi nie małe kwoty za usługi youtuberki.

Ile zarabia hostessa? Sprawdź to sam.

„Hejka tu lenka” – jakie generuje zyski?

Od czasu pojawienia się pierwszego filmiku na kanale „Hejka tu Lenka” (3.12.2016) minęło już osiem lat. Od tego czasu filmiki zostały obejrzane już ponad 990 milionów razy. Sam kanał tak jak już wspomnieliśmy ma ponad milion subskrybentów, z których większość stanowią kobiety. Wszystko to razem składa się na zyski Lenki. Mianowicie jej kanał obecnie wyceniany jest na niemałą kwotę, bowiem jest to 1,08 milionów euro! Miesięcznie zarobki z niego mają sięgać około 9 tysięcy euro.

Musimy zaznaczyć, że „Hejka tu Lenka” jest naprawdę popularnym kanałem, ale na pewno nie najpopularniejszym. Dlatego też dla początkujących youtuberów jej zarobki są raczej nieosiągalne, ale nie jest postanowione, że nie da się za pośrednictwem tego medium zarobić jeszcze więcej. Nie ma też wątpliwości co do tego, że Lenka Pachuc swoją działalnością, którą rozpoczęła bardzo młodo zapewniła sobie bardzo dobry start w dorosłe życie.

Share.

Zostaw komentarz