Sklepu Media Expert raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta sieć ma swoje placówki prawie w każdym mieście, a w większych nawet kilka w różnych lokalizacjach. Dlatego też nie powinien dziwić fakt, że wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w tej właśnie sieciówce. Ale czy warto to rozważać? Czy w Media Expert można dobrze zarobić? Czy z pensji sprzedawcy można spokojnie się utrzymać? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania w tym temacie, przeczytajcie nasz artykuł. Zebraliśmy w nim wiele cennych informacji.

Spis treści:

  1. Ile zarabiają nowi pracownicy Media Expert?
  2. Ile można zarobić pracując w Media Expert?

Ile zarabiają nowi pracownicy Media Expert?

Jeśli jesteście na początku swojej kariery zawodowej, to z całą pewnością musicie liczyć się z tym, że zarówno w Media Expert, jak i innych miejscach pracy Wasze zarobki nie będą imponujące. Mogą jednak, tak jest w przypadku opisywanego, popularnego sklepu wzrastać wraz z czasem zatrudnienia.

Na samym starcie, czyli tuż po zatrudnieniu możecie liczyć na wynagrodzenie miesięczne w wysokości trochę ponad 2 tys złotych netto. Po okresie próbnym, jeśli pracownik się sprawdzi zacznie zarabiać więcej.

Sprawdź także: ile zarabia tokarz.

Ile można zarobić pracując w Media Expert?

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że tak jak różni się wynagrodzenie osoby nowo zatrudnionej od tej z kilkuletnim stażem, tak różnice można napotkać również odnośnie stanowisk. Na tych każdy ma inne obowiązki i może za nie otrzymywać inne pieniądze.

Jako przykład możemy podać pracowników działu obsługi klienta, którzy zarabiają lepiej niż typowy kasjer pracujący w sklepie. Ci pierwsi miesięcznie mogą zarabiać od 3 do 6 tys złotych. A kasjerzy około 3 tysięcy złotych miesięcznie. Jest to więc spora różnica, na którą wpływ ma charakterystyka wykonywanych zadań.

Doradcy klienta to kolejni pracownicy Media Expert, którzy nie powinni narzekać na swoje miesięczne wynagrodzenie. Otóż wynosi ono od 4 do 6 tysięcy złotych.
Ale to nie koniec. Każdy pracownik sieci może otrzymać awans, a ten oczywiście wiąże się ze skokiem wynagrodzenia. Zwłaszcza jeśli po jego otrzymaniu zacznie się pracować na stanowisku kierowniczym. Trzeba jednak pamiętać, że wzrasta również odpowiedzialność i zakres obowiązków. Nie zmienia to jednak faktu, że praca w Media Expert może okazać się dobrą ścieżką kariery.

Share.

Zostaw komentarz