Bardzo trudno jest dzisiaj prowadzić biznes nie posiadając dostępu do internetu. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mikroprzedsiębiorców. Już w momencie zakładania działalności, jesteśmy w końcu kierowani do systemu teleinformatycznego. Od naszej łączności z siecią zależy kontakt z klientami, działania marketingowe, a często także wykonanie wybranej usługi. Stacjonarny internet niekiedy wystarcza na potrzeby jednej placówki, lecz nie zawsze okazuje się najkorzystniejszym rozwiązaniem. Jak się okazuje, nie tylko małe biznesy, ale także wielcy gracze decydują się często na internet mobilny dla firm. Która oferta będzie najkorzystniejsza? Nasze porównanie pomoże w dokonaniu wyboru.

Spis treści:

  1. Internet mobilny dla firm – Orange​
  2. Oferta T-mobile dla firm
  3. Play – internet dla firm
  4. Plus – internet mobilny dla firm

Internet mobilny dla firm – Orange

W dużych firmach często ceni się elastyczność i dopasowanie do potrzeb. Internet mobilny dla firm Orange jest promowany z podkreśleniem właśnie tych cech. Oferta przeznaczona jest w szczególności dla tych przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić sobie i pracownikom stały dostęp do sieci, także poza biurem. Można zdecydować się na jeden z 4 wariantów.

  • Oferta kontowo-kontraktowa – 100 SIM z limitem na numer 10 GB oraz limitem na konto 5 GB. Każdy numer w pierwszej kolejności wykorzystuje swój pakiet 10 GB, a w następnej kolejności korzysta z 500 GB zgromadzonych na koncie.
  • Oferta kontowa – 100 SIM z limitem na konto 5 GB. Każdy numer od początku korzysta z 500 GB zgromadzonych na koncie.
  • Oferta pakiet na kotakt – 100 SIM z limitem na numer 10 GB. Każdy numer wykorzystuje swój pakiet 10 GB. Jeśli go wyczerpie, prędkość transmisji zostanie ograniczona do 64/64 kb.
  • Oferta bez pakietu – 10 SIM z zerowym pakietem ma usługę Razem. Te kontrakty mogą korzystać z pakietu kontowego jak w ofercie kontowej lub ofercie pakietu na kontrakt.

orange

Oferta T-mobile dla firm

Nielimitowany przepływ danych oraz jakość, którą zapewnia technologia LTE to niewątpliwe zalety jakie przedstawia oferta T-mobile dla firm. Przepustowość to 50 Mbps / 10 Mbps. Za atut można także uznać swoistą opiekę, jaką operator roztacza nad klientem, zapewniając wymianę routera w przypadku awarii w ciągu jednego dnia. Instalację urządzeń przeprowadzają firmy partnerskie w całej Polsce. Jeśli potrzebne będą dodatkowe anteny, operator zapewnia je nieodpłatnie. W ofercie znajduje się również pakiet MagentaBiznes z internetem mobilnym i dwoma kartami SIM. W jego ramach można dokupić dodatkowe karty SIM, każda za 35zł netto miesięcznie, przy czym jeśli nie będą użytkowane, płacimy tylko 1zł.

t-mobile

Play – internet dla firm

Play również wychodzi z ofertą nielimitowanego internetu mobilnego dla dużych i małych firm. Przepustowość w tym wypadku wynosi od 10 Mbps do 10 Gbps. Zaletami tego rozwiązania jest elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Play internet dla firm to także przede wszystkim ogromny wybór pakietów zarówno jednorazowych, jak i cyklicznych, które można dodatkowo dokupić do usługi abonamentowej.

play

Plus – internet mobilny dla firm

W sieci Plus, internet mobilny dla firm to również usługa personalizowana. Możemy liczyć, że dopasowaną do naszych potrzeb propozycję złoży nam nasz osobisty Doradca Biznesowy. Operator deklaruje, że internet w technologii LTE potrafi osiągać prędkość aż do 300 Mb/s przy pobieraniu danych i aż do 50 Mb/s przy wysyłaniu danych. Ponadto sieć chwali się również zasięgiem na całą Polskę.

plus

Share.

Jeden komentarz

  1. Szkoda ze jednak nie ma podsumowanie dzieki ktoremu bede w stanie wybrać – ktory internet jest lepszy – wedlug Was oczywiscie.

Zostaw komentarz