Bogaty wybór drukarek o zróżnicowanych parametrach, którym mogą dziś cieszyć się przedsiębiorcy, paradoksalnie wcale nie ułatwia wyposażenia biura. Sprzęt, który wybierzemy powinien odpowiadać potrzebom zespołu, nie generować dużych kosztów napraw czy narażać nas na duże wydatki związane z drukiem. Trzeba też mieć na uwadze, że drukując materiały reklamowe w kolorze, potrzebujemy większego budżetu niż wypadku monochromatycznej drukarki do dokumentów. Poniżej kilka wartych uwagi urządzeń wraz z przedziałem cenowym, o parametrach odpowiadających zarówno mniejszym, jak i większym firmom.

​Drukarka OKI MC853dn (45850404)

Drukarkę laserową OKI MC853dn możemy zakupić za około 6-7 tysięcy złotych. Czy jest to wygórowana cena? Biorąc pod uwagę, że na rynku znajdują się o wiele droższe modele, a ich jakość jest porównywalna do powyższego, stosunek ceny do jakości można nazwać bardzo dobrze wyważonym. Użytkownik może liczyć na szybki i wydajny druk z prędkością 23 kartek na minutę. Dobre wrażenie robi także rozdzielczość, zarówno w przypadku kolorów, jak i czerni. Ponad to, obsługa maszyny jest prosta i intuicyjna z licznymi przyciskami szybkiego wybierania. Można również wykorzystywać maszynę w charakterze błyskawicznie działającego faksu. W jakich formatach możemy drukować? Od A6 po banery długie na 1,3 cm.

Sprawdź na Ceneo: OKI MC853dn

​Drukarka Canon i-SENSYS LBP663CDW

Budżet na drukarkę laserową poniżej 2 tysięcy złotych? Canon i-SENSYS LBP663CDW to drukujące w kolorze, funkcjonalne urządzenie, które w dobrej promocji można dostać za około 1700 złotych. Maszyna jest nie tylko wydajna, ale również ekonomiczna, co sprawia, że trzymanie jej w biurze się opłaca. Jakość wydruku to także jedna z cech, za które warto ją wyróżnić. Oprócz tego możemy cieszyć się również wygodną opcją drukowania na odległość z urządzeń mobilnych. Firmy, w których poufność danych jest bardzo istotna, będą również zainteresowane bezpiecznym wydrukiem z kodem PIN.

Sprawdź na Ceneo: Canon i-SENSYS LBP663CDW

​Drukarka Xerox B235 DNI (WiFi) A4

Potrzebna monochromatyczna drukarka laserowa do niewielkiego biura? Xerox B235 DNI (WiFi) A4 będzie dobrym wyborem, jeśli nasz budżet powala na wydatek około 1100 złotych. To urządzenie jest niezwykle szybkie, drukując z prędkością 34 kartek A4 na godzinę, a przy tym także ekonomiczne. Na małym metrażu sprawdzi się, dzięki kompaktowym rozmiarom, a jego estetyczny wygląd nie będzie stanowił zgrzytu w eleganckim gabinecie. Dużym plusem są funkcje umożliwiające zabezpieczenie poufnych dokumentów oraz prosta konfiguracja z automatycznie instalującym się oprogramowaniem.

Sprawdź na Ceneo: Xerox B235 DNI (WiFi) A4

​Drukarka Brother DCP-L2532DW

Drukarka laserowa monochromatyczna Brother DCP-L2532DW to urządzenie, które zbiera bardzo dużo pochwał od użytkowników. Zarówno producent, jak i kupujący twierdzą, że jest ona wydajna i szybka. Prędkość drukowania to 30 stron na minutę. Głośność pracy także nie budzi zastrzeżeń. Sprawia to, że w mniejszych biurach sprzęt odnajdzie się bardzo dobrze. Jednocześnie jego wdrożenie nie wymaga interwencji specjalisty IT. Konfiguracja jest prosta, a obsługa nie sprawia problemów. Dzięki łączności bezprzewodowej, można korzystać z opcji druku mobilnego. Urządzenie jest trwałe i wyposażone w rozwiązania, które zapewniają możliwość oszczędności na wydruku, a jego koszt to około 1000 złotych.

Sprawdź na Ceneo: Brother DCP-L2532DW

​Drukarka Hp Laserjet M110We Wi-Fi Instant Ink

W biurze o małym metrażu oraz przy ograniczonym budżecie należy sięgać po rozwiązania dostosowane do potrzeb. Za około 550 złotych dostaniemy monochromatyczną drukarkę o kompaktowym rozmiarze Hp Laserjet M110We Wi-Fi Instant Ink. Jej zaletą będzie nie tylko to, że urządzenie jest najmniejsze w swojej klasie, ale również stosunkowo dobra szybkość druku. 20 stron na minutę to niezły wynik, który zapewni efektywną pracę. Warto korzystać też z wygodnej opcji sterowania drukarką przy pomocy smartfona oraz dedykowanej do tego celu aplikacji.

Sprawdź na Ceneo: Hp Laserjet M110We Wi-Fi Instant Ink

Share.

Zostaw komentarz