Porządek w miejscu pracy oraz umiejętne zarządzanie dokumentami to klucz do utrzymania dobrej organizacji w biurze. Najczęściej jednak jest to miejsce, w którym każdego dnia drukarki i kserokopiarki generują kolejne papiery. Ze względu na zawarte w nich dane klientów oraz pracowników, nie można pozwolić sobie, aby po prostu oddać je na makulaturę. Jeśli więc nie są archiwizowane, muszą pójść do niszczarki. Dobry sprzęt biurowy, który pozwoli codziennie pozbywać się zbędnej dokumentacji musi być wydajny i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika. Nie zapominajmy też, że powinien mieścić się w firmowym budżecie. Przedstawiamy propozycje polecanych niszczarek z różnych półek cenowych.

HSM SECURIO B32

hsmDla tych, którzy cenią niemiecką precyzję, niszczarka HSM SECURIO B32 będzie doskonałym wyborem. Została wykonana z materiałów wysokiej jakości, a jej hartowane wałki tnące z litej stali zostały objęte dożywotnią gwarancją. Oprócz tego sprzęt jest cichy oraz energooszczędny. Zaletą jest również wygoda użytkowania, którą dają mobilne kółka, łatwy do opróżnienia worek na ścinki i sygnalizacja wizualna napełnienia kosza. Bezpieczeństwo korzystania gwarantuje za to specjalna osłona oraz wbudowana fotokomórka. Należy jednak brać pod uwagę, że niszczarka ta jest jednym z droższych modeli. Zapłacimy za nią około 4 tysiące złotych.

Obejrzyj na Ceneo i porównaj oferty: HSM SECURIO B32

Argo Kobra +1 SS7 ES

kobraDobra jakość i możliwość wielogodzinnej nieprzerwanej pracy to zalety niszczarki Argo Kobra +1 SS7 ES. Przede wszystkim warto docenić ją za funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem. Dzięki niej, urządzenie może pracować nawet przez 24 godziny. Oprócz tego niszczarka wyposażona jest w precyzyjne noże ze stali węglowej. Dużą zaletą będzie również system Energy Smart, który pozwala na oszczędne pobieranie energii. Wyjmowany kosz oraz okienko pokazujące poziom zapełnienia pozwalają zachować kontrolę nad odpadami, co również przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania. Na zakup tego modelu należy przygotować około 1600 złotych.

Obejrzyj na Ceneo i porównaj oferty: Argo Kobra +1 SS7 ES

Fellowes Microshred 450M 4074101

fellowesNiszczarka Fellowes Microshred 450M 4074101 to produkt, który docenią przede wszystkim właściciele małych biur. Jej niewielki gabaryt przy dużej funkcjonalności jest niewątpliwa zaletą. Precyzyjnie tnące ostrza sprawiają, że dokumenty z miejsca zmieniają się w mikrościnki. Wymienny kosz, osobny pojemnik na nośniki danych oraz okienko pozwalające sprawdzać poziom zapełnienia umożliwiają łatwe zarządzanie odpadami oraz ich segregację. Sprzęt jest cichy i do tego wygląda estetycznie, więc jego obecność z pewnością nie będzie stanowić zgrzytu w niewielkiej przestrzeni gabinetu. Wszystko to otrzymujemy w cenie około 900 złotych.

Obejrzyj na Ceneo i porównaj oferty: Fellowes Microshred 450M 4074101

Wallner HD-208 C2

Wygodę korzystania z niszczarki Wallner HD-208 C2 zapewniają funkcje takie jak: obudowa osadzona na kółkach, wyjmowany kosz o pojemności 16 litrów czy możliwość jednoczesnego niszczenia nawet 10 kartek. Plastikowe karty, zszywki i spinacze nie stanowią problemu dla tego urządzenia. Warto docenić je także, za opcje związane z bezpieczeństwem użytkownika. Silnik jest zabezpieczony przed przegrzaniem, a dioda LED informuje o przepełnieniu kosza lub niezamkniętych drzwiczkach. Plusem jest także nowoczesny design. Koszt niszczarki, zależnie od sprzedawcy, będzie wynosił około 700-850 złotych.

Obejrzyj na Ceneo i porównaj oferty: Wallner HD-208 C2

Rexel Secure X6 2020122EU

Niewielkie biuro i niewielki budżet? W takim razie warto zainteresować się kompaktową niszczarką Rexel Secure S6. Jej koszt to około 200-300 złotych, co nie zmienia faktu, że do umiarkowanego lub sporadycznego korzystania sprawdza się świetnie. Kosz ma pojemność 10 litrów. Urządzenie szybko i sprawnie tnie jednocześnie 6 kartek papieru, a wielkość ścinków kwalifikuje je jako poziom bezpieczeństwa P4. Sprzęt pracuje cicho i nie zawadza ze względu na swoje niewielkie wymiary. Dodatkową zaletą jest także estetyczny wygląd.

Obejrzyj na Ceneo i porównaj oferty: Rexel Secure S6

Share.

Zostaw komentarz