Targi Franczyza Expoto już 3. edycja najważniejszego branżowego eventu w Polsce Franczyza EXPO. Aż 150 wystawców spotka się z dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes. Z doświadczenia i relacji tysięcy zadowolonych uczestników poprzednich edycji wiemy, że wystarczy jeden dzień, by zyskać nowych franczyzobiorców!

W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej świadomi zarówno możliwości, jak i trudności wynikających z funkcjonowania na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Szukają alternatyw, które pozwolą im rozpocząć budowanie własnego biznesu na jasnych zasadach i przy zachowaniu maksymalnej ostrożności. Chcą rozwiązań pewnych i sprawdzonych; takich, dzięki którym będą w stanie zawodowo zaangażować się na lata i osiągnąć zysk, którego nie mogliby zagwarantować sobie nigdzie indziej.

Dlatego właśnie stworzyliśmy event Franczyza EXPO! Przy doborze firm przede wszystkim stawiamy na jakość i stabilność. Naszym sukcesem i celem jest zysk franczyzodawców i franczyzobiorców.

Co w programie?

Strefa wystawiennicza na PGE Narodowym to przestrzeń, gdzie franczyzodawcy zaprezentują sprawdzone modele biznesowe. Własny punkt gastronomiczny, siłownia, przedszkole językowe, lodziarnia, salon beauty, biuro nieruchomości czy lokalny serwis z ogłoszeniami. Tu każdy znajdzie biznes dla siebie. To okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami i właścicielami wybranej franczyzy oraz dokładnego poznania modelu biznesowego.

Oprócz strefy wystawców czeka na nas bogaty program konferencji. Podczas tegorocznych targów wystąpią: Andrzej Krawczyk – Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych; Marek Meksuła oraz Jerzy Pawelec – Kancelaria Franczyzy, Łukasz Dojka- Xtreme Fitness Gyms oraz Tomasz Schmidt – WS Lux oraz Salon Konopny by Tomasz Schmidt.

Nie zabraknie również moderowanego networkingu biznesowego. Całe wydarzenie będzie wspierane aplikacją targową tak, aby nawiązanie relacji było jeszcze prostsze.

Swoje oferty zaprezentują czołowe na rynku polskim firmy, które bardzo aktywnie poszukują przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający będą mieli szanse poznać m.in. pomysły na franczyzę bez wkładu własnego, pomysły na biznes w domu oraz dowiedzieć się dlaczego warto postawić na znaną markę i sprawdzony pomysł.

Każdy czas jest dobry, by zrobić krok naprzód, jeśli stawia się go na stabilnym i pewnym gruncie. Wieloletnie doświadczenie podpowiada, że ten, kto stoi w miejscu się cofa, a strach przed decyzją jest najgorszym doradcą. 4 września 2021 na PGE Narodowym skrzyżują się drogi tych, którzy do zaoferowania mają biznesowy koncept z osobami, które chcą go wprowadzić w życie. Nie będzie ludzi z przypadku.


Chcesz sprawdzić swój pomysł na e-sklep?  Zobacz tutaj


Złoty Sponsor: XTREME FITNESS GYMS

Srebrny Sponsor: ZDROWA KROWA

Srebrny Sponsor: CARREFOUR

Partner Strategiczny: RE/MAX

Partner Strategiczny: I’GS IN GOOD STRATEGY

Partner Generalny: ARSS

Partner Merytoryczny: KANCELARIA FRANCZYZY

Główny Ambasador Targów: PASCAL FRANCHISE

Więcej informacji o wydarzeniu i programie znajdziemy na https://franczyzaexpo.pl/
Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II.

Allebiznes.pl patronem medialnym wydarzenia!

Share.

Zostaw komentarz