Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy to często kwestia osobistych preferencji. Każdy amator kawy ma swoje indywidualne wymagania. Dla tych, którzy poszukują produktu premium, zachwycającego innowacyjnością szwajcarskiej technologii, powstał Jura Z10. Jest to pierwszy na świecie ekspres, który przygotuje kawę zarówno na gorąco, jak i na zimno. To świetna opcja na upalne dni, jednak urządzenie kryje w sobie o wiele więcej.

Jura Z10 – wysoka jakość wykonania

Ekspres Jura Z10 w wersji Aluminium White został wykonany z najwyższą starannością o estetykę oraz trwałość urządzenia. W procesie produkcji poddano obróbce pełne płyty aluminiowe o grubości 3 milimetrów. Całość została poddana elektrochemicznemu procesowi anodowania, dzięki czemu w efekcie końcowym dostajemy elegancki produkt ze stylowym połyskiem.

Czytaj także: Jaki ekspres do kawy do biura?

Warto zwrócić również uwagę na nowoczesny młynek wykonany z użyciem inteligentnej technologii Product Recognising Grinder. Pozwala on, zależnie od indywidualnych ustawień, na mielenie ziaren w różnym stopniu. Dzięki temu łatwo przygotujemy kawy różnego typu.

Zobacz na Ceneo: ekspres Jura Z10

Jura Z10 – udogodnienia

Na użytkownika ekspresu Jura Z10 czeka wiele licznych udogodnień. Umożliwia on przygotowanie aż 32 rodzajów napojów, w tym także kawy na zimno w technologii cold brew. Co więcej, sztuczna inteligencja zapamiętuje upodobania kawosza i dostosowuje do niego menu ekranu startowego. Oprócz tego posiadacz Jura Z10 może cieszyć się jednostką zaparzającą ósmej generacji z technologią 3D, co oznacza, że woda równomiernie przenika przez warstwy zmielonej kawy, oddając do filiżanki całe bogactwo smaków i aromatów.

Sprawdź też: ekspres do kawy Melitta CI Touch F63-101 EU

Share.

Zostaw komentarz