Wygoda i ergonomia pracy są bardzo ważne w każdej firmie, w której istotna jest efektywność oraz komfort pracowników. Dlatego wybierając elementy wyposażenia, należy stawiać na sprawdzone urządzenia dobrych marek. Nie inaczej jest w przypadku monitora. Godnym uwagi modelem od renomowanego producenta sprzętów komputerowych jest Dell P2421. Jakie są jego zalety?

​Dell P2421 – funkcjonalny monitor do domu i do biura

24 cale to optymalne wymiary dla biurowego monitora. Taką właśnie średnicę posiada Dell P2421. Technologia IPS daje czysty obraz i szerokie kąty widzenia. Dla wygody użytkowania sprzęt daje możliwość obrotu ekranu o 90 stopni. Ma także wejście HDMI oraz wygodne uchwyty montażowe i tzw. szybkozamykacze, które pozwalają wyregulować, a następnie ustabilizować pozycję monitora. To wszystko przekłada się na komfort korzystania ze sprzętu. Warto wspomnieć także o technologii eliminującej migotanie, czyli ComfortView oraz niskim poziomie niebieskiego światła. Dzięki tym udogodnieniom, oczy nie męczą się tak bardzo podczas wielogodzinnej pracy.

Sprawdź na Ceneo: Dell P2421

​Monitor Dell P2421 – zdaniem użytkowników

Marka Dell ma wielu sympatyków. Pytanie jednak, czy monitor Dell P2421 spełni oczekiwania. Za ten model w dobrej promocji zapłacimy mniej niż 1000 złotych. Co na jego temat sądzą osoby, które dokonały zakupu? Wśród wymienianych zalet znajduje się korzystna cena, możliwość sprawnej regulacji, łatwy montaż oraz zadowalającą jakość obrazu.

Zobacz także: Monitor Philips 22″ 221V8/00

Share.

Zostaw komentarz