Komputer to główne narzędzie pracy w niemal każdym biurze, a jego nieodłączną częścią jest monitor. Jeśli obraz jest kiepskiej jakości, a czas reakcji wolny, spadnie jakość pracy oraz efektywność. Dlatego warto postawić na ekran, który zapewni użytkownikom odpowiednią elastyczność oraz komfort. Monitor iiyama 27″ ProLite to jeden z ciekawszych sprzętów, na które warto zwrócić uwagę, poszukując funkcjonalnych elementów wyposażenia.

Iiyama 27″ ProLite – praktyczny i nowoczesny

Wymienianie zalet modelu iiyama 27″ ProLite należy zacząć od matrycy w technologii IPS, dzięki której można cieszyć się szerokimi kątami widzenia oraz nasyconymi barwami. Jednak warto mieć także na uwadze funkcjonalności związane z ochroną oczu podczas wielogodzinnej pracy, czyli redukcję migania Flicker-free oraz zmniejszony poziom niebieskiego światła. Dla wielu ważna będzie również możliwość regulacji pozycji monitora i obrotu do pozycji pionowej. Co do estetyki natomiast, użytkownikom spodobać się może smukła budowa urządzenia i jego ultra cienka ramka.

Zobacz na Ceneo: Iiyama 27″ ProLite

​Monitor iiyama 27″ ProLite – opinie kupujących

Co o monitorze iiyama 27″ ProLite sądzą osoby, które zdecydowały się go kupić? Produkt zbiera bardzo dobre recenzje i jest chwalony za ergonomię, jakość obrazu, brak martwych pikseli oraz ładny design. Oprócz tego, wielu zauważyło korzystny stosunek ceny do jakości. Urządzenie można zakupić za około 1200 złotych.

Zobacz również: Monitor Dell P2421

Share.

Zostaw komentarz