Zarówno kupując monitor do domu, jak i wyposażając biuro, sprawdzamy podobne cechy. Jedną z nich jest cena, czyli szczególnie istotny czynnik, kiedy musimy urządzić kilka stanowisk równocześnie. Na szczęście na rynku znajdują się urządzenia takie jak monitor Philips 22″ 221V8/00, które nie nadszarpną ograniczonego budżetu, a przy tym będą się dobrze sprawdzały podczas wielogodzinnej pracy.

​Philips 22″ 221V8/00 – dlaczego warto sprawdzić ten model?

Wśród zatet monitora Philips 22″ 221V8/00 warto wymienić niskie zużycie energii, co może korzystnie przełożyć się na firmowe finanse. Przede wszystkim jednak warto zwrócić uwagę na dobrą jakość obrazu, którą daje technologia SmartContrast, charakterystyczna dla produktów Philips. Dzięki niej ekran automatycznie dopasowuje poziom podświetlenia oraz kolory. Ponadto użytkownik nie musi martwić się o szkodliwe działanie niebieskiego światła oraz migotanie, gdyż monitor jest w stanie zredukować tego rodzaju niedogodności.

Sprawdź na Ceneo: Philips 22″ 221V8/00

​Monitor Philips 22″ 221V8/00 – co na to użytkownicy?

Zakup monitora Philips 22″ 221V8/00 będzie nas kosztował około 450-500 złotych. To stosunkowo niedużo, biorąc pod uwagę ceny rynkowe sprzętów o podobnym standardzie. Jak jednak urządzenie wypada w oczach kupujących? Jak się okazuje, monitor spełnia oczekiwania. Jest prosty w obsłudze i łatwo się go podłącza. Według użytkowników, szczególnie dobrze sprawdza się na małym biurku.

Zobacz także: Samsung 49” Odyssey G9

Share.

Zostaw komentarz