Wydawać by się mogło, że najbardziej zaawansowane technologicznie sprzęty powstają z myślą o pracownikach biurowych, pełniących odpowiedzialne funkcje. Tym czasem, przynajmniej w kwestii komputerów, inspiracją są raczej potrzeby graczy. Jeśli więc chcemy zakupić monitor do biura, który będzie prezentował wysoki poziom technologiczny, przyjrzyjmy się szczególnie ekranom gamingowym takim jak Samsung 49” Odyssey G9.

​Samsung 49” Odyssey G9 – monitor do biura i dla graczy

Dzięki zakrzywieniu ekranu, każdy monitor zyskuje większą funkcjonalność i poprawia komfort widzenia. Samsung 49” Odyssey G9 prezentuje największe na rynku zakrzywienie 1000R, dzięki czemu docenią go nie tylko gracze, ale także np. graficy komputerowi. Produkt otrzymał certyfikat komfortu wzroku od TUV Rheinland. Rozdzielczość ekranu to 5120x1440px więc można cieszyć się szczegółowością obrazu oraz nasyconymi barwami. Ogromną zaletą sprzętu jest również możliwość wykorzystania 49 cali przekątnej do wykonywania wielu zadań jednocześnie przy pomocy opcji podziału ekranu. Tę funkcjonalność docenią zwłaszcza Ci, którym nieobcy jest multitasking w pracy.

Sprawdź na Ceneo: Samsung 49” Odyssey G9

​Monitor Samsung 49” Odyssey G9 – opinie nabywców

Za przyjemność korzystania z nowoczesnego monitora Samsung 49” Odyssey G9 zapłacimy około 5000 złotych. Jednak osoby, które zdecydowały się na zakup chwalą sprzęt za czas reakcji, żywe kolory oraz duży rozmiar ekranu. Zatem w przypadku pracy wymagającej świetnej jakości obrazu, sprawdzi się doskonale.

Zobacz również: Monitor Xiaomi Mi Curved 34″

Share.

Zostaw komentarz