W żadnej szanującej się firmie nie może zabraknąć projektora. Chociaż być może sprzęt taki nie wydaje się artykułem pierwszej potrzeby, to jednak jest mnóstwo sytuacji w korporacyjnej codzienności, w których można go wykorzystać. Szkolenia, konferencje, zebrania czy prezentacje sprzedażowe to tylko kilka przykładów. Jak zatem wybrać dobry projektor, który sprawdzi się w biurze? Warto przyjrzeć się modelowi BenQ MH733, który posiada wiele użytecznych funkcji, przydatnych podczas prezentowania danych szerszemu gronu słuchaczy.

​BenQ MH733 – żywe kolory i wyraźny obraz

Kupując projektor, warto przede wszystkim sprawdzić jaki jest poziom jasności. Chociaż przyjęło się, że prezentacje często odbywają się w zaciemnionych pomieszczeniach, znacząco utrudnia to robienie notatek czy utrzymanie kontaktu wzrokowego z uczestnikami spotkania. Projektor BenQ MH733 to przede wszystkim żywe i ostre kolory oraz świetna widoczność nawet przy włączonym oświetleniu. Jasność urządzenia to 4000 Lumenów, a rozdzielczość Full HD 1080p, co zapewnia doskonałą jakość przy prezentacji danych oraz plików multimedialnych.

Zobacz na Ceneo: BenQ MH733

​Projektor BenQ MH733 – funkcjonalny i nowoczesny

Chociaż kluczową kwestią jest wyraźny obraz oraz dobra rozdzielczość, powinniśmy zwracać uwagę również na inne udogodnienia. BenQ MH733 jest wyposażony w czytnik USB oraz kilka opcji, które umożliwiają przeprowadzenie projekcji bez plątania się w sieci kabli. Oprócz tego użytkownik może korzystać z podzielonego ekranu oraz możliwości zdalnego sterowania.

Sprawdź też: projektor Epson EH-TW740

Share.

Zostaw komentarz