Dobry projektor sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i w przestrzeni biurowej. Na użytek prywatny sprzęt taki przydaje się podczas wspólnych seansów filmowych, grania na konsoli czy pokazów zdjęć z wakacji. W biurze natomiast potrzebna jest maszyna, która umożliwi przeprowadzenie prezentacji biznesowej dla klienta lub zarządu, dokładne zaprezentowanie danych oraz przedstawienie załączonych plików multimedialnych. Czy za około 3 tysiące złotych można kupić sprzęt, który spełni oczekiwania? Jeśli zdecydujemy się na projektor Epson EH-TW740 to jak najbardziej.

​Epson EH-TW740 – prosta obsługa i wyraźny obraz

Epson EH-TW740 to model projektora, który cechuje dobry stosunek jakości do ceny. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest wysoka jasność, która wynosi 3300 Lumenów. Doskonałą rozdzielczość zapewnia technologia Full HD 1080p. Bez względu na to, czy chcemy zapewnić rodzinie kinowy pokaz w salonie czy przeprowadzić szkolenie przed liczną grupą osób, pomoże nam w tym duża powierzchnia wyświetlanego ekranu o przekątnej nawet do 386 cali. Ogromnym plusem będzie także wysoki współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1.

Zobacz na Ceneo: Epson EH-TW740

​Projektor Epson EH-TW740 – mnogość zastosowań

Poza tym, że obraz wyświetlany przez projektor Epson EH-TW740 cechuje się wysoką jasnością oraz głębią kolorów, urządzenie posiada również szereg funkcjonalnych udogodnień. Jednym z nich jest np. korekcja geometrii, pozwalająca łatwo uzyskać żądane parametry. Prosta konfiguracja ustawień sprawia, że obsługa urządzenia nie jest trudna i nie sprawi problemów nawet osobom nieobytym z technologicznymi nowinkami.

Sprawdź także: projektor LG PF50KS

Share.

Zostaw komentarz