Projektor dobrej jakości, który sprawdzi się w domu lub w firmie nie musi wcale kosztować dużo. Chociaż znajdą się modele, za które zapłacimy nawet 10 tysięcy, za około jedną czwartą tej sumy również możemy spodziewać się przyzwoitego sprzętu. Warto postawić na przykład na projektor LG PF50KS, który wyróżnia bardzo dobry stosunek ceny do jakości oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.

​LG PF50KS – poznaj jego zalety

LG PF50KS to projektor Full HD, który jako pierwszy na rynku wykorzystuje wbudowany akumulator z serii LG MiniBeam. Co to oznacza w praktyce. Urządzenie może poszczycić się rozdzielczością 1080p oraz jasnością przewyższającą to, co prezentują zwyczajne projektory HD. Duży i wyraźny obraz możemy osiągnąć dzięki przekątnej sięgającej do 100 cali. Ponadto funkcja pionowej korekty trapezu zapewnia optymalne parametry, szybko wykrywając ewentualne zniekształcenia i od razu je poprawiając. Przy tym wszystkim sprzęt jest prosty w obsłudze i łatwy w podłączeniu. Jeden kabel wystarcza, aby przesłać obraz z laptopa czy smartfona oraz naładować projektor.

Zobacz na Ceneo: LG PF50KS

​Projektor LG PF50KS – dla mobilnych przedsiębiorców

Nie tylko w domu czy biurze sprawdza się urządzenie takie jak projektor. Niekiedy warto zatroszczyć się o zakup modelu, który sprawdzi się w trasie. Jest to dobre rozwiązanie np. dla szkoleniowców, którzy pojawiają się w różnych firmach, a także dla handlowców, którzy często organizują pokazy sprzedażowe. Projektor LG PF50KS świetnie się odnajdzie w roli przenośnego sprzętu, dzięki łatwości podłączenia, prostej obsłudze oraz niewielkiej wadze, pozwalającej zabierać go ze sobą w podróż.

Sprawdź też: projektor Optoma CinemaX P2

Share.

Zostaw komentarz