Od kogo czerpać inspirację w biznesie, jeśli nie od praktyków? Wydarzenia takie jak „Business Idea” to szansa dla każdego, kto planuje zakładać lub rozwijać własną działalność. Już 18.02.23 w krakowskim Centrum Targowo-Kongresowym EXPO, będzie można porozmawiać z doświadczonymi przedsiębiorcami, posłuchać wyjątkowych prelekcji, poznać świeże pomysły na biznes i nawiązać wartościowe kontakty. Gościem specjalnym Targów będzie Maciej Orłoś, a jednym z Patronów został AlleBiznes.

Targi „Bussiness Idea” – Co? Gdzie? Kiedy?

Targi „Bussines Idea” to event skierowany do właścicieli firm oraz wszystkich osób, które chcą działać w biznesie. Jego celem jest promowanie przedsiębiorczości, motywacja do pozytywnych zmian i rozwoju biznesowego oraz inspirowanie tych, którzy dopiero planują pierwsze kroki na rynku.

business

Podczas Targów odbędzie się Konferencja „Business Idea” z udziałem gości specjalnych. Równolegle będzie miał miejsce również Panel Biznesowy z ciekawymi prezentacjami, a na koniec Maciej Orłoś wręczy nagrodę najlepszym z nich. W wydarzeniu biorą udział również liczne firmy, które przygotują swoje stanowiska. Obecność zapowiedziały między innymi: Future Tech, Stokrotka czy Columbus Elite.

Więcej można dowiedzieć się na stronie wydarzenia:

business idea

Targi Pomysłów Na Biznes „Business Idea” odbywają się 18.02.23 w Krakowie. Miejsce spotkania to Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO. Wydarzenie startuje o godzinie 10, a wieńczące je rozdanie nagród odbędzie się o 16.40.

Kto pojawi się na Targach? – Praktycy, specjaliści, ludzie biznesu

W ubiegłym roku Targi „Business Idea” przyciągnęły 2100 osób. Swoje wykłady wygłosiło 10 prelegentów, a 60 marek wystąpiło w roli Wystawców. W tegorocznej III edycji jest szansa na jeszcze większą frekwencję.

Wśród występujących znajdą się między innymi:

Maciej Orłoś Maciej Orłoś – dziennikarz, youtuber i osobowość medialna. Swoją karierę w TVP obrócił o 180 stopni i dlatego w wykładzie „Jedyne co jest pewne – to zmiana!”, opowie o swoich doświadczeniach.

Dominika Żak

Dominika Żak – twórczyni marki DeeZee, specjalistka od e-commerce oraz znawczyni trendów marketingowych. „Budowa marki z wykorzystaniem mediów społecznościowych” to prelekcja oparta na jej własnej wieloletniej pracy.

Przemysław Młodzianowski

Przemysław Młodzianowski – Dyrektor Zarządzający BNI Polska. Uczestników konferencji zmotywuje wykładem „Postawa Jest Wyborem – Jak wybór postawy życiowej wpływa na motywację nas samych i relację z innymi ludźmi również w kontekście biznesowym?”.

Podobnie jak „Business Idea”, nasz portal powstał po to, aby inspirować przedsiębiorców i dzielić się doświadczeniami. Dlatego AlleBiznes został Patronem Targów. Zapraszamy!

Share.

Zawodowo pisze. Hobbystycznie czyta. Czas wolny od literek poświęca rodzinie, znajomym i kotu (niekoniecznie w tej kolejności). Jej tematyka to biznes, marketing i SEO.

Zostaw komentarz