Szybka i wydajna praca drukarki to podstawa, jeśli zależy nam na sprawnym zarządzaniu dokumentacją w miejscu pracy. Jednak sama opcja wydruku to często za mało. Skaner i kserokopiarka również są niezbędne w wielu firmach. Dlatego urządzenie wielofunkcyjne to zawsze dobry zakup. Warto przyjrzeć się monochromatycznej drukarce Kyocera-Mita M2040dn, która łączy w sobie także wiele innych funkcji.

​Kyocera-Mita M2040dn – drukarka z ksero i nie tylko

40 stron na minutę to imponujący wynik, zwłaszcza że na pierwszą stronę wydruku lub kopii nie trzeba dużo czekać. Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera-Mita M2040dn to dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie do drukarki zbiera się kolejka i każdy chce szybko załatwić swoje sprawy. Przedsiębiorca ucieszy się też z pewnością, że koszt wydruku jest niski, a sprzęt jest energooszczędny. Umiejętne korzystanie z trybu uśpienia sprawia, że wydatki związane z użytkowaniem drukarki maleją.

Zobacz na Ceneo: Kyocera-Mita M2040dn

​Kyocera-Mita M2040dn – opinie użytkowników

Za co użytkownicy najbardziej chwalą wielofunkcyjne urządzenie Kyocera-Mita M2040dn? Przede wszystkim za szybką i wydajną pracę oraz liczne funkcje i udogodnienia. Pojawiają się też głosy, że obsługa sprzętu początkowo może sprawiać problemy, jednak z czasem nabiera się wprawy. Mimo to stosunek ceny do jakości pozostaje dobry. Za drukarkę tego typu zapłacimy około 3000-3500 złotych, co nie jest wygórowaną kwotą na tle innych urządzeń wielofunkcyjnych.

Sprawdź też: Brother TonerBenefit MFC-B7715DW

Share.

Zostaw komentarz