Wyposażenie biura musi być funkcjonalne, bez względu na to, czy firma urzęduje na małej czy dużej przestrzeni. Marnowanie miejsca na rozstawianie kilku czy kilkunastu maszyn to kiepski pomysł, zwłaszcza jeśli można kupić jedno dobrze urządzenie wielofunkcyjne. Na rynku można znaleźć ich sporo, a jednym z godnych uwagi modeli jest Xerox Workcentre 3025Bi. Co warto o nim wiedzieć?

​Xerox Workcentre 3025Bi – wiele funkcji w jednej maszynie

Xerox to procucent sprzętów biurowych, które cechuje funkcjonalność i duża wydajność. Model Workcentre 3025Bi posiada opcje drukowania, kopiowania dokumentów, skanowania oraz faxu, co w przypadku tego typu oznacza zazwyczaj pełen komplet. Do tego użytkowanie sprzętu nie jest problematyczne. Intuicyjna obsługa sprawia, że szybko i sprawnie można zarządzać dokumentacją. Wkłady są wszechstronne, więc wymiana materiałów eksploatacyjnych nie przeciąga się w czasie. Urządzenie jest również energooszczędne, a przy tym bardzo wydajne, co przekłada się na oszczędność kosztów.

Zobacz na Ceneo: Xerox Workcentre 3025Bi

​Xerox Workcentre 3025Bi – poznaj opinie

Za urządzenie wielofunkcyjne Xerox Workcentre 3025Bi zapłacimy około 700-800 złotych. Co mają do powiedzenia osoby, które już zdecydowały się na zakup? Wielu użytkowników zauważa, że stosunek ceny do jakości jest korzystny, a sprzęt spełnia oczekiwania jeśli chodzi o jakość i szybkość wydruku. Niewątpliwym plusem dla wielu jest także niedrogi tuner do drukarki.

Sprawdź też: Pantum M6550NW

Share.

Zostaw komentarz