Useme to platforma przeznaczona dla freelancerów, która umożliwia im znajdowanie zleceń oraz szybkie i proste rozliczanie się ze zleceniodawcą bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej. Funkcjonuje już od 2013 roku i dziś cieszy się statusem lidera w swojej branży, przynajmniej na rynku Polskim. Jednak ambicje spółki sięgają dalej, a w planach jest automatyzacja rozliczeń, rozwój technologii oraz ekspansja na rynki zagraniczne. W tym celu powstała zbiórka na platformie crowdfundingowej Crowdway, która zakończy się sukcesem jeśli uda się zgromadzić 2,5 mln złotych. 

Większa część zebranych pieniędzy ma zostać przeznaczona na działania marketingowe, które umożliwią rozszerzenie działalności na arenie międzynarodowej. Pozostałą sumę spółka planuje zagospodarować zatrudniając specjalistów, którzy zasilą dział IT. Dzięki temu prace nad automatyzacją mają przebiegać szybciej, a już pod koniec przyszłego roku zostanie dodana nowa opcja płatnicza dla osób posługujących się kryptowalutą. 


Zobacz koniecznie 52 pomysły na promocję dla freelancera. Sprawdź tutaj


Chociaż kwota, którą mają nadzieję zebrać organizatorzy kampanii jest dość znaczna, najtańszy pakiet akcji to koszt 315 złotych. Inwestor dzięki niemu zyskuje dostęp do zamkniętej bazy mailingowej oraz grupy na Facebooku. Na tych, którzy zdecydują się na droższe pakiety, czekają między innymi takie wyróżnienia, jak udział w spotkaniu integracyjnym z zespołem Useme oraz kolacja z Zarządem i Radą Nadzorczą. 

Share.

Zostaw komentarz