Zbiórka crowdfundingowa startupu Zonifero, o której pisaliśmy w jednym z naszych artykułów oficjalnie się zakończyła. Aż 109 inwestorów poparło projekt, wpłacając w sumie 2 350 450 zł. Jest to kwota, która zostanie przeznaczona na ulepszenie istniejącej już aplikacji, wdrożenie nowych rozwiązań oraz wprowadzenie Zonifero na międzynarodowy rynek New Connect.

 

 

Zonifero pomimo statusu startupu, współpracuje już z wieloma korporacyjnymi gigantami. Należą do nich Avon, Żabka, Wirtualna Polska oraz wiodący polscy developerzy, tacy jak Echo Investment, czy Skanska. Już w tym momencie, z aplikacji korzysta ponad 20 tysięcy osób. Jest to wynik, który zdecydowanie wróży aplikacji świetlaną przyszłość.

 

 

Zonifero to aplikacja, która może zmienić życie wielu pracowników biurowych i nie tylko. Procesy, które zazwyczaj zajmują nam wiele czasu, jak na przykład szukanie wolnego miejsca parkingowego, zostaną usprawnione do maksimum. Naszym zdaniem jest to ogromny krok w przód, który sprawi, że codzienne obowiązki staną się łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

 

 

Share.

Zostaw komentarz