Intenson Europe, to jeden z czołowych polskich producentów tak zwanych superfoods. W ich skład, wchodzą między innymi suplementy diety oraz innowacyjne produkty spożywcze. Już teraz, produkty Intenson Europe możemy znaleźć na większości półek sklepowych. Hurtownia chce jednak rozszerzyć swoją działalność, dlatego na początek 2022 roku zapowiedziana została zbiórka crowdfundingowa.

1 milion euro, to minimalna kwota, którą właściciele Intenson Europe chcieliby uzyskać w czasie trwania zbiórki. Pieniądze zostaną przeznaczone na rozwój marki oraz próbę wejścia na rynek Amerykański. Jak sami mówią, stawiają głównie na wysoką jakość produktów oraz innowacyjne metody produkcji. Obecnie, produkty Intenson Europe dystrybuowane są do krajów, takich jak Niemcy, Włochy, Wielka Brytania czy Hiszpania. Świetnie ma się również sprzedaż internetowa.

Gdy w 2011 roku, na rynku pojawiły się pierwsze produkty spółki Intenson Europe, mało kto zdawał sobie sprawę z istnienia tego typu żywności. Z czasem jednak, coraz większe zainteresowanie zdrowym jedzeniem sprawiło, że spółka odniosła ogromny sukces. Nie da się również ukryć, że są pionierami w swojej dziedzinie.

Przeczytaj także jedna z największych elektrowni fotowoltaicznych wystartowała. Między innymi, dzięki crowdfundingowi!

Share.

Leave A Reply