Dobra kawa to coś, co często przewija się w ogłoszeniach o pracę, jako jeden z benefitów dla aplikujących kandydatów. Oczywiście taką wzmiankę często traktuje się z przymrużeniem oka, wiedząc że mało kto wyśle swoje swoje CV tylko ze względu na darmową filiżankę Arabiki. Nie zmienia to jednak faktu, że dostęp do ekspresu dla pracowników biurowych stał się dziś standardem, a jego brak z pewnością zostanie zauważony i wytknięty. Jeśli placówka jest odwiedzana przez klientów i partnerów biznesowych tym bardziej warto serwować kawę dobrej jakości. Zatem porządny, wydajny i elegancki ekspres to coś, co menadżer biura powinien wrzucić na listę zakupów. Przedstawiamy nasze propozycje produktów, które można łatwo dopasować do firmowego budżetu.

Ekspres Jura Z10 Aluminium White (15348)

juraJura Z10 w kolorze aluminiowym to zdecydowanie produkt premium, który wybiera się, aby podkreślić prestiż biura. Jego cena waha się w okolicach 11-12 tysięcy, więc będzie to niemała inwestycja. Niemniej jednak ekspres ten może zaskoczyć wieloma przydatnymi funkcjami. Przygotujemy w nim nie tylko gorąca kawa, ale również zimne napoje na bazie kofeiny, czym z pewnością będzie można cieszyć się w sezonie letnim. Oprócz tego do licznych zalet należy inteligentny młynek, dostosowujący grubość mielonych ziaren do potrzeb, innowacyjna technologia zaparzania 3D, a także możliwość przygotowania aż 32 różnych napojów.

Sprawdź opinie na Ceneo o Jura Z10 i zobacz, gdzie możesz kupić. 

Ekspres Melitta CI Touch F63-101 EU srebrny

melittaKolejka do ekspresu zbyt wolno posuwa się do przodu, a przerwa za chwilę się kończy? Ekspres Melitta CI Touch F63-101 EU pozwoli przygotować dwie kawy czarne lub mleczne jednocześnie, co sprawi, że nieco łatwiej będzie napoić wszystkich zapracowanych kawoszy. Zaletą produktu są także cicho działające młynki, więc nie ryzykujemy, że przygotowując sobie coś do picia, przeszkodzimy komuś w wypełnianiu dokumentów czy rozmowie z klientem. Dostępne jest 10 gotowych przepisów, które można zrealizować przy pomocy tego ekspresu, jednak można komponować również własne kawy. To dobry wybór ze średniej półki cenowej. Zapłacimy za niego około 2800 złotych.

Przeczytaj więcej: Zobacz Melitta CI Touch F63-101 EU i sprawdź, gdzie jest dostępny.

Ekspres PHILIPS 2200 EP2224/40 czarny

philipsPhilips jest marką, której zaufało wielu klientów, czy jednak w przypadku ekspresu do biura, możemy trafić na dobry produkt? Jak się okazuje, model PHILIPS 2200 EP2224/40 prezentuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Według opinii maszyna pozwala przygotować smaczną kawę przy pomocy różnych przepisów. Jest też łatwa w czyszczeniu, co będzie dużym plusem, biorąc pod uwagę, że w biurze tego typu sprzęty są często używane bardzo intensywnie. Wielu osobom do gustu przypadł także zgrabny wygląd ekspresu. Za przyjemność korzystania z niego w swojej firmie zapłacimy około 1500 złotych.

Poczytaj opinie o PHILIPS 2200 EP2224/40 i porównaj ceny. 

Ekspres Blaupunkt CMP301

blaupunktEkspres Blaupunkt CMP301 to produkt, który cechuje prostota. Przejawia się to zarówno w klasycznym designie, jak i intuicyjnej obsłudze. Trzy przyciski wystarczą, aby przygotować dzięki niemu pyszną kawę. Urządzenie jest też łatwe w czyszczeniu, na co pozwala wyjmowana kratka ociekowa. Miłym dodatkiem jest funkcja spieniania mleka. Ekspres ten to dobry wybór, jeśli budżet nie jest zbyt duży. Można dostać go za 300-400 złotych. Jako że produkt jest energooszczędny, nie musimy się także martwić, że wygeneruje dla nas duże koszty użytkowania.

Zobacz teraz: Blaupunkt CMP301  –  dowiedz się, gdzie kupić na Ceneo. 

Ekspres Bosch CompactClass Extra TKA3A033

boschProsty i niedrogi ekspres Bosch CompactClass Extra TKA3A033 to wydatek około 120-150 złotych. To doskonała opcja dla malutkiego biura, w którym kawa jest miłym akcentem, towarzyszącym przy pracy. Przydatne funkcje, które posiada urządzenie obejmują między innymi filtr wychylny, który pozwoli łatwo go napełnić i opróżnić, automatyczne wyłączenie po 40 minutach grzania oraz mocny element grzewczy o mocy 1100W. Biorąc pod uwagę stosunkowo niską cenę, a przy tym przyzwoitą jakość i klasyczny wygląd, ekspres ten jest dobrym wyborem zakupowym do prywatnego gabinetu lub biura.

Poznaj Bosch CompactClass Extra TKA3A033  –  sprawdź opinie na Ceneo i dostępność w sklepach.

Podsumowanie

Ekspresy do kawy to kategoria produktów o dużym zróżnicowaniu, zarówno pod względem nowoczesnych funkcji, jak i ceny. Warto dokonać wyboru kierując się nie tylko budżetem, ale także znajomością swoich potrzeb. Do niewielkiego biura, w którym pije się głównie czarną kawę, czasem z dodatkiem mleka, nie ma potrzeby zakupu produktu z wieloma skomplikowanymi funkcjami. Jednak nowoczesny ekspres pozwalający przygotować wiele różnych napojów nie musi być złym wyborem. Pokój socjalny, w którym pracownicy chętnie przebywają, pozwoli im się cieszyć kawą zgodną z ich preferencjami. A jaki ekspres do pokoju prezesa? Być może niekoniecznie najtańszy, jednak jeśli ma korzystać z niego jedna osoba to zbytnia ekstrawagancja może być widziana jako przesada.

Share.

Zostaw komentarz