Dzisiaj w sklepach meblowych można znaleźć wiele różnorodnych modeli krzeseł. Wiele z nich jest utrzymanych w nowoczesnej stylistyce i przypomina nieco krzesła gamingowe. Nie każdemu taki design będzie jednak pasować. Osoby, które chciałyby, aby ich gabinet wyglądał nieco bardziej przytulnie, z pewnością zainteresują się fotelem biurowym Signal Fotel Q 022. Czym się ono charakteryzuje.

​Signal Fotel Q 022 – wygoda i estetyka

Pierwsza rzecz, za którą warto wyróżnić Signal Fotel Q 022 to właśnie kwestie wizualne. Fotel jest bardzo ładny, co zawdzięcza kolorowemu obiciu, wykonanemu z materiałowej tkaniny lub ekoskóry. Stonowane barwy, takie jak pudrowy róż, fiolet czy popiel w połączeniu z obszernym lecz zgrabnym siedziskiem, dają wrażenie, że mebel jest bardzo miękki. To dobry wybór dla tych, którym zależy, aby ich przestrzeń robocza wydawała się nieco bardziej przyjazna i komfortowa.

Sprawdź na Ceneo :Fotel biurowy Signal Fotel Q 022

​Fotel Signal Fotel Q 022 – czy ładny mebel może być funkcjonalny?

Użytkownicy chwalą fotel Signal Fotel Q 022 nie tylko za wygląd. Dobra jakość oraz wygoda także są wymieniane wśród zalet tego produktu. Model ten jest solidnie wykonany i uniwersalny. Posiada regulację wysokości, a także sprawne kółka do powierzchni miękkich. Sprawia to, że sprawdza się w biurach, pracowniach, home office czy w pokoju młodzieżowym. Koszt takiego mebla to około 400-500 złotych.

Zobacz też: Fotel biurowy U-Fell 8906

Share.

Zostaw komentarz