W prywatnym gabinecie, biurze prezesa czy specjalisty wystrój powinien nie tylko oddawać sprawiedliwość pełnionej funkcji, ale także wygodnie pracować. Fotel biurowy, który da komfort i zapewni funkcjonalność może być sporym wydatkiem. Podpowiadamy jak dobrze zainwestować w ten element wyposażenia lub zaoszczędzić i mimo to cieszyć się jakościowym produktem. Poniżej 5 zróżnicowanych cenowo propozycji.

​Fotel biurowy King Home Gubernator

gubernatorModel Gubernator od King Home to fotel biurowy o wyjątkowo eleganckim i nietuzinkowym wyglądzie. Połączenie naturalnej czarnej skóry oraz drewna sprawia, że takie siedzisko robi bardzo dobre wrażenie. Całość osadzona jest na podstawie z polerowanej stali. Trzeba jednak brać pod uwagę, że za dobrą jakość wykonania oraz wysokiego gatunku materiały przyjdzie nam zapłacić nieco więcej niż za przeciętny mebel tego typu. Koszt fotela Gubernator to około 3000 złotych. Warto jednak dodać, że model ten cechuje także funkcjonalność. Posiada opcję blokady siedzenia, regulacji odchylenia oraz ustawienia wysokości.

Sprawdź na Ceneo: Fotel biurowy King Home Gubernator

​Fotel biurowy Unique Vip

unique Vip

Unique Vip to fotel, który charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnym wyglądem. Zawdzięcza to siateczkowej konstrukcji oparcia i zagłówka, a także aluminiowej podstawie. Model ten jest bardzo wygodny, dzięki licznym udogodnieniom, takim jak przewiewny materiał czy szereg opcji regulacji. Użytkownik może bujać się swobodnie lub zablokować oparcie w jednej z 4 dogodnych pozycji, dzięki mechanizmowi Synchron. Oprócz tego możliwa jest regulacja zagłówka oraz części lędźwiowej oparcia. Do potrzeb dostosujemy także ustawienie podłokietników. To też dobry wybór dla tych, którzy lubią zabawę kolorami. Krzesło występuje w różnych barwach, co pozwoli dostosować je do aranżacji gabinetu. Koszt to około 1300-1500 złotych.

Sprawdź na Ceneo: Fotel biurowy Unique Vip

​Fotel biurowy Stema Kb-8922B

fotel stema kbDla tych, którzy cenią miękkie lecz stabilne siedziska, świetnym rozwiązaniem będzie fotel biurowy Stema Kb-8922B. Do jego wykonania została wykorzystana pianka o dużym zagęszczeniu, co sprawia, że użytkownik może cieszyć się wygodą oraz ergonomią. Oparcie, podłokietniki oraz poziom wysokości są regulowane, więc dostosowanie siedzenia do indywidualnych potrzeb nie powinno stanowić problemu. Warto też zwrócić uwagę na prosty lecz elegancki design. Krzesło nie jest masywne i posiada smukłe oparcie. To produkt ze średniej półki cenowej. Zapłacimy za niego około 800-900 złotych.

Sprawdź na Ceneo: Stema Kb-8922B

​Fotel biurowy Signal Fotel Q 022

signalOsoby, które przede wszystkim patrzą na walory estetyczne mebli, będą zadowolone z fotela biurowego Signal Fotel Q 022. Cechuje go przede wszystkim ciekawa estetyka i design, który niewątpliwie sprawi, że wnętrze stanie się bardziej przytulne. Do wyboru kilka wersji kolorystycznych. Siedzisko wykonane jest z materiałowej tkaniny lub z ekoskóry, Co więcej, jest ono na tyle obszerne, że zapewnia wygodę użytkownikom o różnym gabarycie. Dostępna jest również opcja regulacji wysokości. Użytkowanie ułatwiają również kółka do powierzchni miękkich. Około 400-500 złotych powinno wystarczyć, aby zafundować sobie takie krzesło.

Sprawdź na Ceneo: Fotel biurowy Signal Fotel Q 022

​Fotel biurowy U-Fell 8906

u fellJeśli decydującym czynnikiem w wyborze siedziska ma być cena, warto zwrócić uwagę na fotel biurowy U-Fell 8906. Jego koszt to około 210-240 złotych. Dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Sprawdza się podczas wielogodzinnej pracy dzięki oparciu z przewiewnej mikrosiatki oraz możliwości regulacji, która pozwala na swobodne bujanie oraz blokadę w określonej pozycji. Siedzenie natomiast wykonane zostało z miękkiej pianki, która jest odporna na odkształcenia. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, produkt ten to dobry wybór.

Sprawdź na Ceneo: Fotel biurowy U-Fell 8906

Share.

Zostaw komentarz