Coraz więcej działalności myśli o małych przedsiębiorcach. Tak jest również w przypadku popularnej sieci banków Millenium. W ostatnim czasie ruszyła bowiem kampania banku, promująca konto Mój Biznes, które skierowane jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla wspólników spółek cywilnych. Największą zaletą otwarcia takiego konta jest niezaprzeczalnie okres promocyjny, podczas którego po spełnieniu określonych warunków możemy zyskać aż do 2 500 złotych.

Tak jak już wspomnieliśmy, aby otrzymać podaną kwotę pieniężną, należy spełnić konkretne warunki określone w regulaminie promocji. Warto także dodać, że do premii upoważnianych jest pierwsze 10 000 osób, które otworzą konto i zrealizują wymagania, a sama promocja potrwa do końca marca tego roku.

Osoby, które zdecydują się na otwarcie konta Mój Biznes, mogą również skorzystać z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja druga”. Dzięki niej, nie będę oni musieli płacić za prowadzenie konta przez okres dwóch lat.

Share.

Zostaw komentarz