W nowoczesnym biurze inwestuje się w innowacyjne technologie i sprzęty o wysokim standardzie, które przekładają się na jeszcze efektywniejszą pracę czy obsługę klienta. Dobrej jakości projektor pozwala na tworzenie prezentacji multimedialnych, które pomogą jeszcze dokładniej ukazywać dane, przekazać najważniejsze tezy i zrobić dobre wrażenie na uczestnikach spotkania. Jeśli więc zależy nam na podkreśleniu prestiżu firmy oraz pokazaniu, że korzystamy z nowoczesnych urządzeń, zainteresujmy się projektorem Projektor Optoma CinemaX P2.

Optoma CinemaX P2 – wyjątkowa jakość obrazu

Innowacyjny projektor Optoma CinemaX P2 wykorzystuje technologię laserową, która potrafi zapewnić znacznie większą jasność niż projektory lampowe. Co więcej, kolory wyświetlane przez urządzenie robią spektakularne wrażenie bez względu na to, jakiego typu treści zdecydujemy się prezentować. Urządzenie odzwierciedla gamę kolorów Rec.709, czyli jest zgodne z kinowym standardem HDTV. Zatem nie tylko prezentacje biznesowe, ale także granie w gry czy oglądanie filmów w pokoju socjalnym mogą stać się niezwykłym doświadczeniem.

Porównaj oferty na Ceneo: Optoma CinemaX P2

Projektor Optoma CinemaX P2 – poznaj jego zalety

Oprócz jasnego i wyraźnego obrazu, projektor Optoma CinemaX P2 może także pochwalić się czystym, mocnym i bogatym dźwiękiem, zapewnianym przez zintegrowany soundbar z Dolby Digital 2.0. Oprócz tego urządzenie obsługuje Wi-fi i pozwala uzyskać dostęp do aplikacji takich jak Netflix, YouTube czy Spotify oraz wyświetla wiele innych przydatnych informacji np. pogodę czy media społecznościowe.

Sprawdź także: projektor Panasonic PT-VZ580

Share.

Zostaw komentarz