Panasonic to sprawdzona japońska marka, specjalizująca się w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów optycznych. Jeśli więc poszukujemy projektora na potrzeby firmy lub prywatnego domostwa, możemy spokojnie zdecydować się na urządzenie sygnowane jej logo. Ten, kto w swoim budżecie znajdzie około 5-6 tysięcy złotych, będzie mógł liczyć na wyjątkową jakość obrazu i nowoczesne udogodnienia, w które zaopatrzony jest projektor Panasonic PT-VZ580.

Panasonic PT-VZ580 – nowa generacja

Co można zaliczyć do największych zalet projektora Panasonic PT-VZ580? Z pewnością będzie to jasność ekranu, zapewniająca głębię kontrastów, ostrą grafikę oraz doskonałą widoczność nawet w oświetlonych pomieszczeniach. 5000 Lumenów to osiągnięcie specjalistów marki Panasonic, które udało im się doprowadzić do skutku, ulepszając wcześniejsze modele projektora. Urządzenie starszej generacji z tej serii miało bowiem jasność słabszą o około 2000 Lumenów.

Zobacz teraz na Ceneo: Panasonic PT-VZ580

Projektor Panasonic PT-VZ580 – wygoda i funkcjonalność

Produkty sygnowane logo Panasonic wyróżnia nie tylko japońska jakość, ale też trwałość. Dlatego właśnie projektor Panasonic PT-VZ580 cechuje się wydłużonym cyklem wymiany filtra powietrza, a jego żywotność to nawet 7000 godzin. Kolejną zaletą urządzenia jest prostota w obsłudze i możliwość łatwej regulacji oraz korekcji kolorów, która pozwala na szybkie wprowadzenie niewielkich zmian, kiedy wykonujemy projekcję z użyciem różnych sprzętów. Dodatkową zaletą będzie opcja Plug and Share, czyli możliwość podłączenia za pomocą pamięci USB, co znacznie upraszcza czynności związane z uruchamianiem prezentacji.

Sprawdź też: projektor BenQ MH733

Share.

Zostaw komentarz