Czy ekspres ciśnieniowy dobrej marki musi być drogi? Niekoniecznie, zwłaszcza że przyzwoity produkt, taki jak PHILIPS 2200 EP2224/40 można mieć za mniej niż 1500 złotych. Jest to bardzo dobre urządzenie ze średniej półki cenowej, które będzie użytkownikom dobrze służyć zarówno w domu, jak i w pokoju socjalnym w biurze. Jeśli jest się jednym z entuzjastów marki Philips, zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej tej maszynie i przemyśleć zakup na własne potrzeby.

PHILIPS 2200 EP2224/40 – jakość wykonania

Ekspres do kawy PHILIPS 2200 EP2224/40 to urządzenie wykonane z najwyższą starannością. Dotyczy to szczególnie młynków, które w 100% powstały z ceramiki, a jakość ich pracy nie przestaje zachwycać nawet po przygotowaniu 20 tysięcy filiżanek ulubionego napoju. Co więcej są one niezwykle precyzyjne i pozwalają na mielenie ziaren o 12 różnych stopniach grubości.

Czytaj także: Jaki ekspres do kawy do biura?

Najnowsze technologie, w które został wyposażony ekspres to także inteligentny dotykowy panel sterowania oraz system Aroma Extract, regulujący temperaturę wody w taki sposób, aby jak najlepiej wydobyć aromat.

PHILIPS 2200 EP2224/40 – funkcje i personalizacja

Nowoczesny ekspres do kawy wcale nie musi korzystać z wielu skomplikowanych mechanizmów. Obecnie inteligentne urządzenia wyposażone są raczej w liczne uproszczenia oraz opcjie związane z personalizacją. Podobnie sprawa wygląda z modelem PHILIPS 2200 EP2224/40. Posiada on funkcję Moja Kawa, pozwala przygotować ulubiony napój przy użyciu jednego przycisku i jest bezproblemowy w obsłudze. Dużą zaletą jest również spieniacz do mleka i oczyszczający filtr AquaClean.

Zobacz też: ekspres Blaupunkt CMP301 

Share.

Zostaw komentarz