Bez względu na to, czy wybieramy ekspres do kawy, który ozdobi naszą kuchnię, czy też może chcemy wyposażyć pokój socjalny w firmie, powinniśmy stawiać na sprawdzone i funkcjonalne produkty. Jeśli nasz budżet nie pozwala na wydanie kilkunastu tysięcy, ale około 2700 złotych to kwota w naszym zasięgu, to warto zwrócić uwagę na Melitta CI Touch F63-101 EU. Ten nowoczesny ekspres to wysoka jakość w adekwatnej cenie.

Melitta CI Touch F63-101 EU – jakość wyróżniona certyfikatem

Co sprawia, że ekspres Melitta CI Touch F63-101 EU to świetny wybór? Przede wszystkim świadczy o tym certyfikat jakości Quiet Mark.

Czytaj także: Jaki ekspres do kawy do biura?

Został on przydzielony produktom z linii Cl Touch za posiadanie superszybkiego młynka, który jednocześnie jest bardzo cichy. Sprawia to, że urządzenie doskonale sprawdzi się w biurze, a jego bezszelestna praca nie będzie przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków. To również bardzo dobre rozwiązanie do domu z małymi dziećmi. Rodzic może bez problemu przygotować sobie po cichu kawę, nie obawiając się, że obudzi malucha hałasem z ekspresu.

Melitta CI Touch F63-101 EU – poznaj zalety tego ekspresu

Cichy młynek to nie jedyna zaleta ekspresu do kawy Melitta CI Touch F63-101 EU. Ogromnym plusem jest także intuicyjne sterowanie. Proste w obsłudze menu pozwala łatwo dostosować ilość kawy i mleka, a nawet przygotować napój z własnego przepisu. Możliwość przygotowania dwóch kaw jednocześnie także jest bardzo wygodna. Dzięki temu nasz gość nie będzie musiał czekać aż dołączymy do niego przy stole z parującą filiżanką.

Zobacz też: Ekspres Siemens EQ.500 Classic TP501R09

Share.

Zostaw komentarz