Coraz więcej osób, a zwłaszcza zapalonych graczy, decyduje się na zakup monitorów o dużym poziomie zakrzywienia. Nie tylko zapewnia to lepszą jakość rozgrywki, dzięki wrażeniu, że obraz nas otacza, ale także pozwala oczom mniej się męczyć. Ta ostatnia cecha sprawia, że tego typu ekran sprawdzi się także w biurze, gdzie pracownicy spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. Monitor Xiaomi Mi Curved 34″ jest zatem sprzętem, na który warto zwrócić uwagę.

​Xiaomi Mi Curved 34″ – poznaj jego funkcjonalność

Jedną z największych zalet monitora Xiaomi Mi Curved 34″ jest jego poziom zakrzywienia, czyli 1500R. Jednak warto mieć także świadomość wysokiej rozdzielczości UHD 3440×1440 oraz wysokiego poziomu kontrastu 3000:1. Zadowalająca jest także jasność ekranu sięgająca 3000 nitów oraz szybki czas reakcji dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz. 34 cale to także więcej przestrzeni roboczej. Dzięki temu wielozadaniowcy mogą pozwolić sobie na jeszcze wygodniejszą pracę.

Sprawdź na Ceneo: Xiaomi Mi Curved 34″

​Monitor Xiaomi Mi Curved 34″ – zdaniem nabywców

Xiaomi Mi Curved 34″ to monitor, który prezentuje dobrą jakość, a jednocześnie nie ma wygórowanej ceny. Zapłacimy za niego około 1700 złotych. Czy jest tyle wart? Według osób, które kupiły sprzęt, jest on ergonomiczny i wygodny w użytkowaniu, co daje duży komfort pracy, a także prezentuje wysoką jakość wykonania. Nie bez znaczenia jest także estetyka, która w tym wypadku przemawia na korzyść monitora.

Zobacz także: Monitor iiyama 27″ ProLite

Share.

Zostaw komentarz