Ice Queen Magda Gessler to dość młoda, stale rozwijająca się sieć franczyzowa, która powstała w 2019 roku i według założycieli, cieszy się sporym sukcesem na rynku. Lokale należące do marki to kawiarnie lub punkty gastronomiczne serwujące przede wszystkim jakościowe lody rzemieślnicze. Co wyróżnia markę na tle innych podobnych działalności? Oczywiście jest to właśnie współpraca ze znaną polską osobowością Magdą Gessler.

Magda Gessler – postać, którą zna każdy!

Magda Gessler, znana jest głównie jako restauratorka oraz osobowość telewizyjna. Świetna w swoim fachu, ogromną popularność wśród osób w każdym wieku zyskała głównie dzięki programowi Kuchenne Rewolucje, który w telewizji możemy oglądać już od ponad dekady. Współpracuje również z wieloma markami oraz jest autorką książek. Nie można zaprzeczyć, że nazwisko Gessler na stałe związane jest ze światem gastronomii i niesie ze sobą ogromną renomę.

Ice Queen Magda Gessler – więcej informacji o zakresie działalności

Firma Ice Queen Magda Gessler działa w oparciu o sieć franczyzową. Lokale znajdują się w wielu miastach takich jak Gdańsk, Rzeszów czy Zielona Góra. Dołączyć do sieci można na kilka sposobów, inwestując w wyspę handlową, przyczepę gastronomiczną, mobilny punkt sprzedaży albo kawiarnię.

Dowiedz się również, czym jest franczyza.

Tak jak już wspomnieliśmy, Ice Queen Magda Gessler to franczyza, która daje możliwość sprzedaży lodów rzemieślniczych pod szyldem marki. Ich smaki inspirowane są doświadczeniami kulinarnymi oraz podróżami restauratorki, a receptura powstała na bazie przepisu jej prababci. Oprócz lodów sporządzanych według receptur Magdy Gessler, kawiarniane menu obejmuje także ciasta i inne słodkości oraz kawę i różnorodne napoje. Z kolei na wyspach, czy w przyczepach gastronomicznych prowadzona jest przede wszystkim sprzedaż wspomnianych już wcześniej rzemieślniczo przygotowanych lodów w unikalnych smakach.

ice

Co zyskujesz, współpracując z Ice Queen Magda Gessler?

  • Współpracę z marką o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Renomę Magdy Gessler – Królowej polskiej gastronomii.
  • Bogatą gamę smaków i wyrobów Ice Queen Magda Gessler.
  • Wsparcie sprzedaży: dedykowane opakowania, wizualizacje lodziarni, stroje pracownicze, materiały reklamowe, sprawdzony system dostaw.
  • Wsparcie marketingowe: materiały reklamowe, pakiet działań promocyjnych, wydarzenia z udziałem Magdy Gessler, kampanie w głównych kanałach marki Ice Queen oraz na profilach Magdy Gessler; wsparcie w formie kampanii Google kierujących do Twojego punktu, oznaczanie lokalizacji Twojego punktu na naszych profilach w Social Mediach, atrakcyjne nagrody dla klientów oraz najaktywniejszych fanów w mediach społecznościowych.

Zobacz również franczyzę Artykuły dziecięce.

Czego oczekuje franczyzodawca?

  • Umiejętności kierowania zespołem – będziesz liderem dla swoich pracowników.
  • Pozytywnego nastawienia.
  • Zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy.
  • Mile widziane jest także doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Share.

Zostaw komentarz