Biuro to przestrzeń wytężonej pracy, a niewielki metraż potrafi być sporym ograniczeniem i w rezultacie zmniejszać efektywność. Dlatego zamiast kupować kilka czy kilkanaście maszyn naraz, o wiele lepiej jest postawić na jeden sprzęt o kilku zastosowaniach. Stąd coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na drukarkę z ksero zamiast osobnej kopiarki. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji urządzeń wielofunkcyjnych z opcją druku, kopiowania i nie tylko.

​Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 5020i

drukarka z kseroTen, kto poszukuje wszechstronnego urządzenia, powinien zwrócić uwagę na kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub 5020i. Liczne funkcje drukowania oraz edycji dokumentów sprawiają, że jakość druku oraz wygoda użytkowania stoją na wysokim poziomie. W standardzie jest także skaner, przystosowany do pracy w kolorze oraz nowoczesny faks. Kserokopiarka posiada t zabezpieczenia drukowania, które chronią firmowe tajemnice. Przy tym wszystkim jest energooszczędna, dzięki trybowi Eco, a jednocześnie zachowuje dużą wydajność. Biorąc pod uwagę mnogość zastosowań, sprzęt jest stosunkowo prosty w obsłudze. Umożliwia to intuicyjny panel LCD. Jeśli chcemy dokonać zakupu, należy być przygotowanym na wydatek około 5000 złotych.

Zobacz na Ceneo: Konica Minolta Bizhub 5020i

​Kyocera-Mita M2040dn

drukarka z kseroUrządzenie wielofunkcyjne, które jest szybkie, wydajne i przy tym energooszczędne? Ten opis pasuje do drukarki z ksero Kyocera-Mita M2040dn. Krótki czas oczekiwania na pierwszy wydruk lub kopię oraz tempo 40 stron na minutę sprawią, że każdy szybko załatwi swoje sprawy i wróci do pracy. Duże znaczenie mają także niskie koszty eksploatacji tego typu sprzętu i również marka Kyocera-Mita nie zawodzi. Tryb uśpienia pozwala zaoszczędzić energię, a koszt wydruku jest stosunkowo niski. Za produkt zapłacimy około 3500 złotych i w zamian otrzymamy monochromatyczną szybką drukarkę, kserokopiarkę oraz skaner.

Zobacz na Ceneo: Kyocera-Mita M2040dn

​Brother TonerBenefit MFC-B7715DW

drukarka z ksero

Brother TonerBenefit MFC-B7715DW to sprzęt, który sprawdzi się w małym biurze. Zajmuje mało miejsca, a robi wiele. Łączy w sobie laserową drukarkę, skaner, kserokopiarkę oraz fax. Przy tym wszystkim jest cichy, nie przeszkadza i nie irytuje głośnymi dźwiękami, co jest szczególnie ważne na niewielkiej przestrzeni. Do największy zalet należą jednak niskie koszty eksploatacji. Nie zapłacimy dużo ani za pojedynczy wydruk, ani za oryginalne tonery. Mimo to urządzenie będzie nam służyć długo, dzięki jakości wykonania i dobrym materiałom, z których powstało. Otrzymamy je w korzystnej cenie 1200-1500 złotych.

Zobacz na Ceneo: Brother TonerBenefit MFC-B7715DW

​Xerox Workcentre 3025Bi

drukarka z kseroDrukarka monochromatyczna, skaner, kserokopiarka oraz faks w jednym to udana kombinacja, która sprawdza się również w przypadku urządzenia wielofunkcyjnego Xerox Workcentre 3025Bi. W tym wypadku można liczyć również na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Koszt produktu to około 700-800 złotych. W tej cenie będziemy mogli cieszyć się zadowalającą jakością wydruku, dużą wydajnością oraz energooszczędnym działaniem. Obsługę ułatwia intuicyjny interfejs, który użytkownik szybko opanuje. Przy tym wszystkim model ten jest jednym z najmniejszych w swojej klasie, co pozwala na zaoszczędzenie cennej przestrzeni.

Zobacz na Ceneo: Xerox Workcentre 3025Bi

​Pantum M6550NW

drukarka z kseroNiewielki budżet to nie przeszkoda, aby cieszyć się urządzeniem wielofunkcyjnym w swoim biurze. Drukarka z ksero Pantum M6550NW udowadnia, że za około 700 złotych można mieć dobrej jakości sprzęt, który działa z prędkością 22 strony na minutę, pozwala kopiować dokumenty albo je skanować. Prosta instalacja sterowników oraz intuicyjna obsługa również sprawiają, że sprzęt jest wart uwagi. Dodatkowo producent szczyci się, że ten model posiada wyjątkowo niski wskaźnik zacięć papieru, co zdecydowanie poprawia komfort użytkowania.

Zobacz na Ceneo: Pantum M6550NW

Share.

Zostaw komentarz